Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Alpaka?

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.


Co je to Alpaka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Alpaka můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Alpaka je v sekci materiály

Klíčová slova: wiki, názvosloví, slovník, materiály, pojem, informace, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, odborný výraz, termín, vysvětlení, lexikon, terminologie, význam pojmu, význam slova, definice, co to je


Pojem Alpaka je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Alpaka?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Pro více informací o heslu Alpaka zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Alpaka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Alpaka ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Alpaka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Alpaka ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpaka ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Alpaka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpaka například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě nyní již víte co je to Alpaka? resp. co se skrývá pod slovem Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Parmenidés? Znáte a víte kdo je Idiot? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?