Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Alpaka?

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.


Co je to Alpaka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alpaka se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Alpaka se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: co to je, termín, heslo, co znamená, názvosloví, informace, formulace, wiki, odborné názvosloví, Materiály, přesný význam, význam, pojem, terminologie, slovo, Materiály, význam slova, přesný výraz


Pojem Alpaka je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Alpaka? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpaka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Alpaka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Alpaka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Alpaka na Google.cz

Vyhledat heslo Alpaka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Alpaka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpaka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Alpaka? resp. co přesně znamená slovo Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Macecha? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Alpaka i v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?