Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Alpaka?

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.


Co je to Alpaka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alpaka s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Alpaka se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: terminus technicus, vysvětlení, lexikon, přesný význam, význam, formulace, terminologie, Materiály, význam pojmu, co je to Alpaka?, termín, odborný výraz, popis, názvosloví, Alpaka, wiki, synonymum, co znamená


Pojem Alpaka je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Alpaka dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Zkuste zjistit více informací o slovu Alpaka v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Alpaka ve Wikizdrojích

Najít pojem Alpaka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alpaka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Alpaka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Alpaka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Alpaka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpaka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Alpaka? resp. co znamená slovo Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Živnostník? Znáte a víte kdo je Exulant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Alpaka i v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?