Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je Alpaka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Alpaka

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.


Co je to Alpaka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Alpaka s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Alpaka je v kategorii materiály

Klíčová slova: co znamená, informace, popis, heslo, odborné názvosloví, přesný význam, význam, Alpaka, přesný výraz, vysvětlení, materiály, co je to Alpaka?, slovo, materiály, význam pojmu, definice pojmu, význam slova, synonymum


Pojem Alpaka je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Alpaka?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Jiné informační zdroje o pojmu Alpaka

Vyhledat výraz Alpaka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Alpaka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Alpaka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Alpaka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alpaka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Alpaka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpaka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Alpaka? resp. co přesně označuje termín Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Alanis Morissette? Znáte a víte kdo je Mluvčí? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?