Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Co znamená termín Alpaka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.


Co je to Alpaka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Alpaka se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: co to je, synonymum, přesný význam, odborné názvosloví, odborný výraz, terminologie, vysvětlení, slovník, přesný výraz, význam, lexikon, terminus technicus, wiki, popis, termín, formulace, slovo, heslo


Pojem Alpaka je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Alpaka? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Další informační zdroje o slovu Alpaka

Hledat slovo Alpaka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alpaka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Alpaka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Alpaka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpaka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Alpaka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpaka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Alpaka? resp. jaký je přesný význam slova Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Mluvčí? Znáte a víte kdo je Macecha? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Alpaka hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?