Co je to?
Odborný výraz, definice slova Repasovaný. Co znamená pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co je to Repasovaný? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Repasovaný

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Repasovaný. Co znamená pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Repasovaný s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Repasovaný je v kategorii hardware

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, hardware, termín, wiki, co je to Repasovaný?, definice, slovník, popis, hardware, odborné názvosloví, slovo, co to je, význam slova, pojem, přesný výraz, synonymum, vysvětlení


Pojem Repasovaný je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Repasovaný? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Hledejte pojem Repasovaný v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Repasovaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Repasovaný ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Repasovaný na Youtube

Hledat heslo Repasovaný ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Repasovaný ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Repasovaný ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Repasovaný? resp. jaký je význam pojmu Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Mouřenín? Znáte a víte kdo je Iva Janžurová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.