Co je to?
Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co to je Repasovaný? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Repasovaný?

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Repasovaný patří do sekce Hardware

Klíčová slova: názvosloví, Hardware, pojem, definice, slovo, lexikon, formulace, význam slova, heslo, synonymum, co znamená, informace, popis, přesný výraz, význam, terminus technicus, co je to Repasovaný?, terminologie


Pojem Repasovaný je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Repasovaný? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Zkuste zjistit více informací o slovu Repasovaný v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Repasovaný na Youtube

Najít heslo Repasovaný ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Repasovaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Repasovaný ve Wikizdrojích

Hledat výraz Repasovaný ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Repasovaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Repasovaný? resp. jaká je definice slova Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Alexander Dubček? Znáte a víte kdo je Sámo? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.