Co je to?
Definice výrazu, termínu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co je Repasovaný?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Repasovaný

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Repasovaný se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Repasovaný je v kategorii hardware

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, termín, wiki, co to je, synonymum, informace, definice, lexikon, význam, definice pojmu, názvosloví, heslo, význam pojmu, přesný význam, co znamená, hardware, formulace


Pojem Repasovaný je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Repasovaný? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Pro více informací o heslu Repasovaný zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repasovaný ve Wikimedia Commons

Najít heslo Repasovaný ve Wikislovníku

Hledat slovo Repasovaný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Repasovaný ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Repasovaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Repasovaný ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teďka už zajisté víte jaký je význam slova Repasovaný? resp. co vlastně znamená slovo Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Mark Wahlberg? Znáte a víte kdo je Martin Nečas? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Repasovaný v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie hardware, sluchátka, repasovaný, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.