Co je to?
Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co to je Repasovaný? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Repasovaný?

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Repasovaný doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Repasovaný se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: heslo, Hardware, pojem, formulace, wiki, termín, Repasovaný, terminologie, terminus technicus, co je to Repasovaný?, informace, definice pojmu, slovník, vysvětlení, odborný výraz, popis, význam, lexikon


Pojem Repasovaný je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Repasovaný dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Další zdroje informací o slovu Repasovaný

Najít heslo Repasovaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Repasovaný ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Repasovaný ve Wikizdrojích

Najít výraz Repasovaný na Google.cz

Hledat videa s názvem Repasovaný na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repasovaný ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Repasovaný? resp. jaký je přesný význam slova Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Hynek Čermák? Znáte a víte kdo je Lewis Capaldi? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Repasovaný v jiné sekci než Hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.