Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co je to Repasovaný? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Repasovaný

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Repasovaný? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Repasovaný se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: slovo, co je to Repasovaný?, slovník, odborný výraz, přesný výraz, pojem, význam slova, hardware, Repasovaný, co znamená, definice pojmu, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, heslo, přesný význam, definice


Pojem Repasovaný je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Repasovaný? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Pro další informace o termínu Repasovaný zkuste tyto odkazy

Najít slovo Repasovaný ve Wikizdrojích

Hledat pojem Repasovaný ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repasovaný ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Repasovaný ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Repasovaný ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Repasovaný na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Repasovaný? resp. co se přesně ukrývá za slovem Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Tatiana Pauhofová? Znáte a víte kdo je Amanda Seyfried? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.