Co je to?
Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co to je Repasovaný? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Repasovaný?

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.


Co je to Repasovaný? Význam slova, termín, Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Repasovaný doporučujeme sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Repasovaný se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, termín, přesný význam, terminus technicus, Hardware, Repasovaný, heslo, formulace, odborné názvosloví, co znamená, pojem, co je to Repasovaný?, odborný výraz, terminologie, informace, slovo, význam slova


Pojem Repasovaný je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Repasovaný? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Repase je rozebrání nějakého zařízení, stroje a podobně, jeho prohlídka a renovace a opětovné sestavení do provozuschopného stavu. Repase se mnohdy provádí například v rámci ukončení zkušebního provozu anebo u zařízení, které fyzicky nebo morálně dožívá (často ji lze ztotožnit s generální opravou či rekonstrukcí). V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými, popřípadě očištěny, prohlédnuty, opraveny, zbroušeny, natřeny či jinak ošetřeny. Pro některé rutinní typy repasí existují i speciální repasní sady nářadí a náhradních dílů.

Více informací o pojmu Repasovaný lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Repasovaný na Youtube

Hledat výraz Repasovaný ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Repasovaný ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Repasovaný ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Repasovaný ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Repasovaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Repasovaný například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Repasovaný? resp. co se skrývá pod slovem Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Succubus? Znáte a víte kdo je Sámo? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.