Co je to?
Definice výrazu, termínu Laminární box. Co znamená odborný pojem Laminární box z kategorie Technika?

Co je Laminární box? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Laminární box?

Laminární box je název laboratorního vybavení. Jinak se mu také říká flowbox. Jde o zařízení určené k filtraci vzduchu. Filtruje pomocí předfiltrů s HEPA filtrů. Vyčistí vzduch tak, že se laboratorní pracovníci mohou pohybovat v prostředí, které je sterilní, tedy bez mikroorganizmů.
V laminárním boxu se pracuje nejvíce s biologickým materiálem nejrůznějšího původu. Mimo tuto oblast je používán také v průmyslu při montáži drobnějších elektrických součástek.


Co je to Laminární box? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Laminární box. Co znamená odborný pojem Laminární box z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Laminární box je v kategorii technika

Klíčová slova: formulace, termín, technika, Laminární box, význam slova, informace, odborný výraz, terminologie, odborné názvosloví, význam, definice, synonymum, přesný význam, slovník, význam pojmu, co je to Laminární box?, wiki, co to je


Pojem Laminární box je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Laminární box dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Laminární box nebo také Flowbox je laboratorní zařízení. Zařízení flowboxu filtruje vzduch pomocí před-filtrů a HEPA filtrů a nabízí tak pracovníkům možnost pracovat ve sterilním prostředí bez mikroorganizmů.
Ve flowboxu se pracuje nejčastěji s biologickým materiálem rostlinného či živočišného původu, ale je využíván i v elektroprůmyslu pro montování drobných elektrických součástí.

Jiné zdroje informací o pojmu Laminární box

Hledat slovo Laminární box ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Laminární box na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laminární box ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Laminární box ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Laminární box ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Laminární box ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Laminární box například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Laminární box? resp. co označuje slovo Laminární box? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laminární box, odpověď na dotaz co je to Laminární box?. Víte např. kdo to je Režisér? Znáte a víte kdo je Emerson Fittipaldi? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.