Co je to?
Definice odborného termínu, slova Laminární box. Co znamená pojem Laminární box z kategorie Technika?

Co je to Laminární box? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Laminární box

Laminární box je název laboratorního vybavení. Jinak se mu také říká flowbox. Jde o zařízení určené k filtraci vzduchu. Filtruje pomocí předfiltrů s HEPA filtrů. Vyčistí vzduch tak, že se laboratorní pracovníci mohou pohybovat v prostředí, které je sterilní, tedy bez mikroorganizmů.
V laminárním boxu se pracuje nejvíce s biologickým materiálem nejrůznějšího původu. Mimo tuto oblast je používán také v průmyslu při montáži drobnějších elektrických součástek.


Co je to Laminární box? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Laminární box. Co znamená pojem Laminární box z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Laminární box můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Laminární box je v sekci Technika

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, heslo, informace, synonymum, Laminární box, přesný výraz, význam, terminologie, význam slova, co je to Laminární box?, význam pojmu, Technika, definice, wiki, definice pojmu, co znamená, pojem


Pojem Laminární box je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Laminární box?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Laminární box nebo také Flowbox je laboratorní zařízení. Zařízení flowboxu filtruje vzduch pomocí před-filtrů a HEPA filtrů a nabízí tak pracovníkům možnost pracovat ve sterilním prostředí bez mikroorganizmů.
Ve flowboxu se pracuje nejčastěji s biologickým materiálem rostlinného či živočišného původu, ale je využíván i v elektroprůmyslu pro montování drobných elektrických součástí.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Laminární box na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laminární box ve Wikimedia Commons

Hledat termín Laminární box ve Wikizdrojích

Hledat výraz Laminární box ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Laminární box ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laminární box ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Laminární box například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Laminární box? resp. co přesně označuje termín Laminární box? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laminární box, odpověď na dotaz co je to Laminární box?. Víte např. kdo to je Tydýt? Znáte a víte kdo je Hana Hegerová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.