Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Co je to Hotspot? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hotspot?

Hotspot nebo také wi-fi hotspot je místo, kde je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. To může být bez hesla a tak volně přístupné, nebo zaheslované. Wi-fi hotspoty bývají např.
v restauracích, v nákupních centrech, v kavárnách, na nádražích a podobně.


Co je to Hotspot? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hotspot s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hotspot je v kategorii Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, terminus technicus, Hardware, význam pojmu, slovo, co je to Hotspot?, co to je, lexikon, termín, Hotspot, heslo, Hardware, synonymum, odborný výraz, pojem, význam, význam slova


Pojem Hotspot je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Hotspot?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Přístupový bod (anglicky Access point (AP)) k bezdrátové Wi-Fi síti je zařízení, ke kterému se klienti připojují. Klienti spolu nekomunikují přímo, ale prostřednictvím přístupového bodu, takže mohou být jednodušší a nemusejí být ve vzájemném rádiovém spojení. Centralizovaný způsob komunikace též umožňuje použití směrových antén, které zvyšují dosah rádiového signálu. Tento typ uspořádání nazýváme infrastrukturní síť. Opakem jsou ad-hoc sítě, kde jsou dva nebo více klientů ve vzájemném přímém rádiovém spojení (bez existence prostředníka).

Pro více informací o heslu Hotspot zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Hotspot na Google.cz

Hledat termín Hotspot ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Hotspot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hotspot ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hotspot ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Hotspot na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hotspot například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Hotspot? resp. co přesně označuje termín Hotspot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hotspot, odpověď na dotaz co je to Hotspot?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Šmelinář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.