Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Co je to Hotspot? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hotspot?

Hotspot nebo také wi-fi hotspot je místo, kde je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. To může být bez hesla a tak volně přístupné, nebo zaheslované. Wi-fi hotspoty bývají např.
v restauracích, v nákupních centrech, v kavárnách, na nádražích a podobně.


Co je to Hotspot? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hotspot? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hotspot je v sekci Hardware

Klíčová slova: význam slova, Hardware, lexikon, Hotspot, synonymum, terminologie, slovník, termín, wiki, heslo, definice, odborný výraz, Hardware, co je to Hotspot?, pojem, význam, definice pojmu, názvosloví


Pojem Hotspot je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Hotspot dozvíte následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přístupový bod (anglicky Access point (AP)) k bezdrátové Wi-Fi síti je zařízení, ke kterému se klienti připojují. Klienti spolu nekomunikují přímo, ale prostřednictvím přístupového bodu, takže mohou být jednodušší a nemusejí být ve vzájemném rádiovém spojení. Centralizovaný způsob komunikace též umožňuje použití směrových antén, které zvyšují dosah rádiového signálu. Tento typ uspořádání nazýváme infrastrukturní síť. Opakem jsou ad-hoc sítě, kde jsou dva nebo více klientů ve vzájemném přímém rádiovém spojení (bez existence prostředníka).

Symbol Wi-fi hotsporu

Symbol wi-fi hotspotu kde se můžete zdarma připojit k internetu. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain
Symbol wi-fi hotspotu kde se můžete zdarma připojit k internetu. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain


Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Hotspot na Google.cz

Hledat heslo Hotspot ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Hotspot ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Hotspot ve Wikislovníku

Najít termín Hotspot ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hotspot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hotspot například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hotspot? resp. co přesně znamená slovo Hotspot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hotspot, odpověď na dotaz co je to Hotspot?. Víte např. kdo to je Topmodelka? Znáte a víte kdo je Mrdna? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.