Co je to?
Definice výrazu, termínu Emigrace. Co znamená odborný pojem Emigrace z kategorie Politika?

Co je to Emigrace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Emigrace?

Emigrace je pojem původem z latiny, v překladu znamená vystěhování se. Jako emigrace bývá označováno opuštění země původu útěkem nebo přesídlením. Jedná se o dobrovolný odchod z ekonomických, sociálních či jiných příčin.
Důvodem emigrace může být i pronásledování v zemi původu. Jedná – li se o útěk, při kterém emigrant požaduje ochranu před pronásledováním, je emigrant uprchlíkem, který může požádat o azyl.


Co je to Emigrace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Emigrace. Co znamená odborný pojem Emigrace z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Emigrace? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Emigrace je v kategorii Politika

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, slovo, terminus technicus, Politika, wiki, formulace, význam pojmu, vysvětlení, slovník, co to je, lexikon, význam, Politika, synonymum, odborný výraz, Emigrace, přesný význam


Pojem Emigrace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Emigrace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emigrace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Emigrace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Emigrace ve Wikipedii

Hledat termín Emigrace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Emigrace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emigrace například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Emigrace? resp. jaká je definice slova Emigrace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emigrace, odpověď na dotaz co je to Emigrace?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Archimédés? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Emigrace v jiné sekci než Politika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..