Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Co to je LTV? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu LTV

LTV je pojem z oblasti financí, název loan to value lze přeložit jako poměr úvěru k hodnotě nemovitosti. Používá se hlavně u hypoték, kde se jedná o poměr mezi hypotéčním úvěrem a hodnotou zastavované nemovitosti.
Zkratka LTV musí být spojena s nějakým číslem, procenty. Toto číslo vyjadřuje procento z ceny projednávané nemovitosti, z něj se pak vypočítá maximální výše úvěru.


Co je to LTV? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem LTV s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem LTV patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: popis, terminologie, pojem, vysvětlení, Bankovnictví, termín, definice, wiki, přesný význam, názvosloví, Bankovnictví, co to je, definice pojmu, synonymum, přesný výraz, co znamená, slovník, formulace


Pojem LTV je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem LTV ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín LTV ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem LTV na Youtube

Zkusit najít pojem LTV ve Wikislovníku

Vyhledat slovo LTV ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo LTV ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo LTV například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to LTV? resp. co znamená slovo LTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTV, odpověď na dotaz co je to LTV?. Víte např. kdo to je Štěpán Malát? Znáte a víte kdo je Opatrovník? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?