Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Co je to Biokoridor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Biokoridor

Biokoridor je označení pro určitou oblast, na kterém určité organizmy nežijí dlouhodobě ani trvale, protože tam nejsou pro takovou existenci podmínky, ale přes toto území se organizmy přesunují mezi biocentry. Často jde o přírodní plochy, upravenou krajinu nebo i umělé prvky.
Biokoridorem mohou být křoviny, živé ploty, meze, strouhy, pole, uměle vytvořené přechody přes silnicee a další.


Co je to Biokoridor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Biokoridor sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Biokoridor je v kategorii Příroda

Klíčová slova: heslo, co je to Biokoridor?, terminologie, formulace, Příroda, wiki, popis, význam, informace, význam slova, přesný výraz, definice, význam pojmu, názvosloví, Biokoridor, synonymum, přesný význam, Příroda


Pojem Biokoridor je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Biokoridor? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Biokoridor (myslivecky vexl) je přírodní pás spojující stanoviště obývané živočichy, rostlinami a dalšími organismy. Biokoridory umožňují migraci organismů mezi těmito stanovišti.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Biokoridor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Biokoridor na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biokoridor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Biokoridor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Biokoridor ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Biokoridor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Biokoridor například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Biokoridor? resp. co vlastně znamená slovo Biokoridor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biokoridor, odpověď na dotaz co je to Biokoridor?. Víte např. kdo to je Michael Fassbender? Znáte a víte kdo je Dua Lipa? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Biokoridor i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.