Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Co je to Biokoridor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Biokoridor

Biokoridor je označení pro určitou oblast, na kterém určité organizmy nežijí dlouhodobě ani trvale, protože tam nejsou pro takovou existenci podmínky, ale přes toto území se organizmy přesunují mezi biocentry. Často jde o přírodní plochy, upravenou krajinu nebo i umělé prvky.
Biokoridorem mohou být křoviny, živé ploty, meze, strouhy, pole, uměle vytvořené přechody přes silnicee a další.


Co je to Biokoridor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Biokoridor? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Biokoridor je v sekci Příroda

Klíčová slova: význam, heslo, Příroda, wiki, slovo, odborné názvosloví, informace, co to je, co je to Biokoridor?, přesný výraz, názvosloví, význam slova, slovník, definice, definice pojmu, lexikon, formulace, pojem


Pojem Biokoridor je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Biokoridor dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Biokoridor (myslivecky vexl) je přírodní pás spojující stanoviště obývané živočichy, rostlinami a dalšími organismy. Biokoridory umožňují migraci organismů mezi těmito stanovišti.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Biokoridor ve Wikislovníku

Hledat slovo Biokoridor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Biokoridor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biokoridor ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Biokoridor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Biokoridor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Biokoridor například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Biokoridor? resp. co vlastně znamená slovo Biokoridor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biokoridor, odpověď na dotaz co je to Biokoridor?. Víte např. kdo to je Pavel Zacha? Znáte a víte kdo je Facilitátor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.