Co je to?
Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Co je to Biokoridor? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Biokoridor

Biokoridor je označení pro určitou oblast, na kterém určité organizmy nežijí dlouhodobě ani trvale, protože tam nejsou pro takovou existenci podmínky, ale přes toto území se organizmy přesunují mezi biocentry. Často jde o přírodní plochy, upravenou krajinu nebo i umělé prvky.
Biokoridorem mohou být křoviny, živé ploty, meze, strouhy, pole, uměle vytvořené přechody přes silnicee a další.


Co je to Biokoridor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Biokoridor. Co znamená pojem Biokoridor z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Biokoridor? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Biokoridor je v kategorii Příroda

Klíčová slova: heslo, pojem, názvosloví, Příroda, popis, význam pojmu, co je to Biokoridor?, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, Biokoridor, slovník, terminus technicus, vysvětlení, informace, lexikon, formulace, co to je


Pojem Biokoridor je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Biokoridor zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Biokoridor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biokoridor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Biokoridor na Google.cz

Zkusit najít slovo Biokoridor ve Wikipedii

Vyhledat slovo Biokoridor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Biokoridor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Biokoridor například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Biokoridor? resp. jaká je definice termínu Biokoridor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biokoridor, odpověď na dotaz co je to Biokoridor?. Víte např. kdo to je Archivář? Znáte a víte kdo je Jan Evangelista Purkyně? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.