Co je to?
Definice odborného termínu, slova Muškařský prut. Co znamená pojem Muškařský prut z kategorie Nástroje?

Co je to Muškařský prut? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Muškařský prut?

Muškařský prut je jedním z druhů rybářských prutů, se kterým lze lovit výhradně na umělou nástrahu, mušku. Prut je jemnější, lehčí a flexibilnější než klasické rybářské pruty. Předává energii šňůře pro muškaření, a ta pak dokáže umístit lehkou nástrahu i na poměrně vzdálené místo.
Materiálem pro výrobu muškařského prutu jsou lehké nové materiály jako vlákna z grafitu, pryskyřice a kompozity. Tradiční materiály jsou bambus, skelná vlákna, boron a další. Naviják má sedlo umístěné pod rukojetí a očka těsně u blanku prutu. Na prut pak nepůsobí boční rotace. Pruty nesou váhové označení, podle něj se pak volí vhodná šňůra.


Co je to Muškařský prut? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Muškařský prut. Co znamená pojem Muškařský prut z kategorie Nástroje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Muškařský prut s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Muškařský prut patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: přesný výraz, termín, wiki, Nástroje, terminologie, lexikon, informace, názvosloví, heslo, Nástroje, slovo, definice, význam pojmu, význam, synonymum, definice pojmu, co znamená, slovník


Pojem Muškařský prut je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Muškařský prut doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Muškařský prut ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Muškařský prut ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Muškařský prut ve Wikipedii

Najít výraz Muškařský prut ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Muškařský prut ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Muškařský prut na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Muškařský prut například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Muškařský prut? resp. co se přesně ukrývá za slovem Muškařský prut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Muškařský prut, odpověď na dotaz co je to Muškařský prut?. Víte např. kdo to je Roger Federer? Znáte a víte kdo je Josef Suk? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.