Co je to?
Definice výrazu, termínu Citoň. Co znamená odborný pojem Citoň z kategorie Český jazyk?

Co je Citoň?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Citoň?

Tento výraz není v současné češtině používán a de facto nikdy ani používán nebyl. Jedná se o neologismus (novotvar, nově vytvořené slovo) z doby národního obrození, kdy se takzvaní puristé neboli brusiči českého jazyka snažili odstranit z češtiny slova cizího původu (především germanismy) a nahradit je ryze českými. "Citoň" měl být "nos". Netřeba dodávat, že se tento navrhovaný výraz neujal. Jinými podobnými příklady mohou být např. slova knihovtipník (student) nebo zelenochrupka (salát).


Co je to Citoň? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Citoň. Co znamená odborný pojem Citoň z kategorie Český jazyk?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Citoň se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Citoň je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, Český jazyk, Citoň, odborné názvosloví, co je to Citoň?, termín, pojem, popis, co to je, definice, názvosloví, přesný výraz, synonymum, význam slova, Český jazyk, informace, vysvětlení


Pojem Citoň je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Citoň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Citoň ve Wikipedii

Hledat frázi Citoň ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Citoň ve Wikimedia Commons

Najít pojem Citoň na Google obrázcích

Vyhledat pojem Citoň ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Citoň například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Citoň? resp. co se přesně ukrývá za slovem Citoň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Citoň, odpověď na dotaz co je to Citoň?. Víte např. kdo to je Svatá Dobroslava? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Český jazyk). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Český jazyk, Česká vlajka, citoň, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?