Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sitcom. Co znamená pojem Sitcom z kategorie Kultura?

Co je to Sitcom? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sitcom

Sitcom je zkratka pro oblíbený žánr situační komedie. Jedná se o zvláštní druh seriálu. Sitcom se odehrává v nenáročném prostředí a vystupuje v něm malý počet postav. Tyto postavy neprocházejí složitým vývojem a děj po skončení dílu bývá zpět ve výchozím stavu. Vše probíhá v realitě všedního dne, prostředí bývá zcela obyčejné nebo naopak nevšední.
Tento formát je původně rozhlasový, v současnosti se nejvíce využívá v televizi.

Co je to Sitcom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sitcom. Co znamená pojem Sitcom z kategorie Kultura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sitcom s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Sitcom se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, termín, názvosloví, přesný výraz, lexikon, terminologie, odborné názvosloví, co znamená, co je to Sitcom?, slovník, význam, kultura, pojem, vysvětlení, slovo, heslo, význam pojmu


Pojem Sitcom je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Sitcom můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Situační komedie nebo také z angličtiny zkráceně sitcom je specifický druh komediálního seriálu. Je pro něj charakteristický malý počet prostředí s rovněž malým počtem postav, které se v průběhu série vyvíjí jenom minimálně a děj jednotlivých dílů běžně končí ve statu quo, tedy stejném nastavení v jakém byl na začátku.

Odkazy na jiné weby

Najít termín Sitcom ve Wikizdrojích

Hledat heslo Sitcom na Google.cz

Hledat videa s názvem Sitcom na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sitcom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Sitcom ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Sitcom ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sitcom například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Sitcom? resp. co vlastně znamená slovo Sitcom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sitcom, odpověď na dotaz co je to Sitcom?. Víte např. kdo to je Ivanka Devátá? Znáte a víte kdo je Náfuka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?