Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plynová pistole. Co znamená slovo Plynová pistole z kategorie Různé?

Co je Plynová pistole?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Plynová pistole?

Plynová pistole je druh střelné zbraně. Možnost vypálit ránu je zde zajištěna prostřednictvím okamžitého uvolnění plynu nebo stlačeného vzduchu. Plynová pistole slouží především k sebeobraně, jako signální zbraň nebo pro odpálení pyrotechniky. Nelze v ní využít kulové náboje.
Svým vzhledem napodobují plynové pistole ostré zbraně. Jsou volně prodejné pouze osobám starším osmnácti let.

Co je to Plynová pistole? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plynová pistole. Co znamená slovo Plynová pistole z kategorie Různé?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text (Plynová pistole) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Plynová pistole patří do kategorie různé

Klíčová slova: terminus technicus, termín, odborný výraz, pojem, význam slova, terminologie, různé, odborné názvosloví, informace, wiki, formulace, heslo, význam, slovník, co je to Plynová pistole?, synonymum, co to je, vysvětlení


Pojem Plynová pistole je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Plynová pistole

Zkusit najít slovo Plynová pistole ve Wikipedii

Vyhledat pojem Plynová pistole ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Plynová pistole ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Plynová pistole ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Plynová pistole na Google.cz

Vyhledat výraz Plynová pistole ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Plynová pistole například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka už zajisté víte co znamená Plynová pistole? resp. co vlastně znamená slovo Plynová pistole? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plynová pistole, odpověď na dotaz co je to Plynová pistole?. Víte např. kdo to je Veronika Žilková? Znáte a víte kdo je Adéla Elbel? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.