Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prachovka. Co znamená pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Co je to Prachovka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Prachovka?

Prachovka je pojmenování pro nástroj, s jehož pomocí se odstraňuje prach. Používá se především v obytných místnostech nebo tam, kde je potřeba pravidelně oprašovat. Jeho základní částí je rukojeť, na kterou navazuje díl opatřený pravým nebo falešným peřím nebo umělými vlákny.
Peří a vlákna sbírají prach, často s využitím statické elektřiny. Prachovku je potřeba během uklízení prachu pravidelně vytřepávat.


Co je to Prachovka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prachovka. Co znamená pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Prachovka je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: Prachovka, co to je, význam pojmu, odborný výraz, co je to Prachovka?, synonymum, Nástroje, definice pojmu, informace, co znamená, vysvětlení, pojem, definice, formulace, wiki, terminus technicus, slovník, lexikon


Pojem Prachovka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Prachovka dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Prachovka je předmět pro odstraňování prachu. Běžně sestává z rukojeti a části složené z přirozeného či umělého peří, jež tvoří čisticí povrch. Používá se v domácnosti.
Prachovky běžně využívají statické elektřiny k posbírání drobného prachu.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Prachovka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Prachovka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prachovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Prachovka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prachovka na Youtube

Zkusit najít termín Prachovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prachovka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Prachovka? resp. co to je Prachovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prachovka, odpověď na dotaz co je to Prachovka?. Víte např. kdo to je Alexandra Mynářová? Znáte a víte kdo je David Lynch? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.