Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prachovka. Co znamená pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Co je to Prachovka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prachovka?

Prachovka je pojmenování pro nástroj, s jehož pomocí se odstraňuje prach. Používá se především v obytných místnostech nebo tam, kde je potřeba pravidelně oprašovat. Jeho základní částí je rukojeť, na kterou navazuje díl opatřený pravým nebo falešným peřím nebo umělými vlákny.
Peří a vlákna sbírají prach, často s využitím statické elektřiny. Prachovku je potřeba během uklízení prachu pravidelně vytřepávat.


Co je to Prachovka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prachovka. Co znamená pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Prachovka můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prachovka je v sekci Nástroje

Klíčová slova: definice pojmu, terminologie, popis, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, termín, co znamená, slovník, Nástroje, terminus technicus, slovo, odborné názvosloví, význam pojmu, význam slova, definice, synonymum, názvosloví


Pojem Prachovka je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Prachovka? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Prachovka je předmět pro odstraňování prachu. Běžně sestává z rukojeti a části složené z přirozeného či umělého peří, jež tvoří čisticí povrch. Používá se v domácnosti.
Prachovky běžně využívají statické elektřiny k posbírání drobného prachu.

Pro další informace o termínu Prachovka zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Prachovka na Google.cz

Zkusit najít heslo Prachovka ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Prachovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Prachovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Prachovka ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Prachovka ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Prachovka například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Prachovka? resp. jaká je definice termínu Prachovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prachovka, odpověď na dotaz co je to Prachovka?. Víte např. kdo to je Ichtyolog? Znáte a víte kdo je Petr Gazdík? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.