Co je to?
Definice výrazu, termínu Prachovka. Co znamená odborný pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Co je Prachovka?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Prachovka

Prachovka je pojmenování pro nástroj, s jehož pomocí se odstraňuje prach. Používá se především v obytných místnostech nebo tam, kde je potřeba pravidelně oprašovat. Jeho základní částí je rukojeť, na kterou navazuje díl opatřený pravým nebo falešným peřím nebo umělými vlákny.
Peří a vlákna sbírají prach, často s využitím statické elektřiny. Prachovku je potřeba během uklízení prachu pravidelně vytřepávat.


Co je to Prachovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Prachovka. Co znamená odborný pojem Prachovka z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Prachovka je v kategorii nástroje

Klíčová slova: slovník, názvosloví, slovo, formulace, nástroje, termín, wiki, terminus technicus, přesný výraz, odborné názvosloví, terminologie, odborný výraz, význam slova, přesný význam, nástroje, heslo, definice pojmu, význam pojmu


Pojem Prachovka je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Prachovka? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Prachovka je předmět pro odstraňování prachu. Běžně sestává z rukojeti a části složené z přirozeného či umělého peří, jež tvoří čisticí povrch. Používá se v domácnosti.
Prachovky běžně využívají statické elektřiny k posbírání drobného prachu.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prachovka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Prachovka na Google obrázcích

Najít heslo Prachovka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Prachovka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Prachovka ve Wikizdrojích

Najít pojem Prachovka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prachovka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Prachovka? resp. co znamená Prachovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prachovka, odpověď na dotaz co je to Prachovka?. Víte např. kdo to je Tomáš Zástěra? Znáte a víte kdo je Adolfeen? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Prachovka i v jiné sekci než v nástroje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, pila, prachovka, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.