Co je to?
Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Co je to EET? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu EET?

EET čili elektronická evidence tržeb je systém, který by měl státu umožnit lepší výběr daní, efektivní finanční správu a zamezení šedé ekonomice. Principem EEET je zaslání účtenky z každé finanční transakce na finanční správu. To se děje prostřednictvím datových zpráv. Účtenka je okamžitě opatřena jedinečným kódem, který se pak vytiskne na zákazníkovu účtenku.
Podnikatel musí mít připojení k internetu, odpovídající zařízení, software a tiskárnu.


Co je to EET? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu EET sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz EET je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: termín, pojem, co je to EET?, heslo, slovo, názvosloví, přesný výraz, Účetnictví, terminologie, co znamená, význam pojmu, formulace, popis, terminus technicus, lexikon, wiki, co to je, vysvětlení


Pojem EET je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem EET? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Elektronická evidence tržeb (EET) či online registrace tržeb je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka online posílány na státní správu. Systém EET se od roku 2016 spouští v Česku, již dříve byl zaveden v dalších zemích: v roce 2013 v Chorvatsku, v Maďarsku od roku 2015 funguje hybridní systém registračních pokladen a online připojení, ve Slovinsku funguje online evidence od začátku roku 2016; na Slovensku je online evidence tržeb nepovinná. V dalších zemích Evropy funguje offline evidence tržeb využívající registrační pokladny, k roku 2016 existovala evidence tržeb v 15 zemích EU.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem EET ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem EET ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo EET ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem EET na Youtube

Hledat slovo EET ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem EET na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo EET například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu EET? resp. jaká je definice termínu EET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EET, odpověď na dotaz co je to EET?. Víte např. kdo to je Extrovert? Znáte a víte kdo je Robert Downey Jr.? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.