Co je to?
Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Co je to EET? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu EET

EET čili elektronická evidence tržeb je systém, který by měl státu umožnit lepší výběr daní, efektivní finanční správu a zamezení šedé ekonomice. Principem EEET je zaslání účtenky z každé finanční transakce na finanční správu. To se děje prostřednictvím datových zpráv. Účtenka je okamžitě opatřena jedinečným kódem, který se pak vytiskne na zákazníkovu účtenku.
Podnikatel musí mít připojení k internetu, odpovídající zařízení, software a tiskárnu.


Co je to EET? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova EET můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz EET je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, popis, terminologie, odborné názvosloví, odborný výraz, Účetnictví, wiki, pojem, co to je, přesný význam, definice, informace, význam pojmu, heslo, Účetnictví, vysvětlení, význam slova


Pojem EET je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu EET dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Elektronická evidence tržeb (EET) či online registrace tržeb je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka online posílány na státní správu. Systém EET se od roku 2016 spouští v Česku, již dříve byl zaveden v dalších zemích: v roce 2013 v Chorvatsku, v Maďarsku od roku 2015 funguje hybridní systém registračních pokladen a online připojení, ve Slovinsku funguje online evidence od začátku roku 2016; na Slovensku je online evidence tržeb nepovinná. V dalších zemích Evropy funguje offline evidence tržeb využívající registrační pokladny, k roku 2016 existovala evidence tržeb v 15 zemích EU.

Další zdroje informací o slovu EET

Vyhledat heslo EET ve Wikizdrojích

Najít termín EET ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem EET na Google.cz

Vyhledat termín EET ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz EET ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo EET ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo EET například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo EET? resp. co znamená slovo EET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EET, odpověď na dotaz co je to EET?. Víte např. kdo to je Erazim Kohák? Znáte a víte kdo je Filip Hronek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.