Co je to?
Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Co je to Slzovka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Slzovka?

Slzovka je jedna z nejstarších pěstovaných obilovin. Tvořila základ potravy již ve starověku, především v oblasti Egypta, Řecka nebo Palestiny. Jde o semena divoké trávy, podobná ječmenu a mající tvar slzy.
Slzovka se vyznačuje čisticími účinky na organizmus, proto je využívána při detoxikaci, zahlenění, zánětech močových a dýchacích cest, revmatu, otocích, trávicích potížích, akné, vysokém cholesterolu a dalších problémech. V kuchyni ji lze přidat do polévek, jako odvar nebo přílohu.


Co je to Slzovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Slzovka? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Slzovka patří do sekce Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená, wiki, terminus technicus, heslo, význam, popis, Rostliny, Slzovka, co je to Slzovka?, pojem, lexikon, význam slova, synonymum, informace, formulace, termín


Pojem Slzovka je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Slzovka

Zkusit najít heslo Slzovka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Slzovka na Google.cz

Zkusit najít výraz Slzovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Slzovka ve Wikipedii

Najít pojem Slzovka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slzovka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Slzovka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Slzovka? resp. jaká je definice termínu Slzovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slzovka, odpověď na dotaz co je to Slzovka?. Víte např. kdo to je Administrátor? Znáte a víte kdo je George Lucas? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.