Co je to?
Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Co je to Slzovka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Slzovka?

Slzovka je jedna z nejstarších pěstovaných obilovin. Tvořila základ potravy již ve starověku, především v oblasti Egypta, Řecka nebo Palestiny. Jde o semena divoké trávy, podobná ječmenu a mající tvar slzy.
Slzovka se vyznačuje čisticími účinky na organizmus, proto je využívána při detoxikaci, zahlenění, zánětech močových a dýchacích cest, revmatu, otocích, trávicích potížích, akné, vysokém cholesterolu a dalších problémech. V kuchyni ji lze přidat do polévek, jako odvar nebo přílohu.


Co je to Slzovka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Slzovka. Co znamená odborný pojem Slzovka z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Slzovka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Slzovka patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, vysvětlení, termín, přesný výraz, terminus technicus, Rostliny, názvosloví, terminologie, co znamená, informace, popis, odborné názvosloví, synonymum, co je to Slzovka?, pojem, Rostliny, lexikon


Pojem Slzovka je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Slzovka ve vyhledávači Yandex

Najít termín Slzovka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Slzovka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Slzovka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slzovka ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Slzovka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slzovka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Slzovka? resp. co znamená výraz Slzovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slzovka, odpověď na dotaz co je to Slzovka?. Víte např. kdo to je Detektiv? Znáte a víte kdo je Křivák? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.