Co je to?
Výraz, termín, definice slova Entropie. Co znamená odborný pojem Entropie z kategorie Fyzika?

Co je Entropie? Význam slova

Co znamená termín Entropie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Entropie je ve fyzice míra neuspořádanosti, resp. neurčitosti systému.


Co je to Entropie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Entropie. Co znamená odborný pojem Entropie z kategorie Fyzika?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Entropie? Pak se o ní podělte s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Entropie je v kategorii fyzika

Klíčová slova: vysvětlení, informace, terminologie, pojem, formulace, slovo, lexikon, význam slova, odborné názvosloví, fyzika, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, popis, co to je, přesný význam, názvosloví, význam


Pojem Entropie je v kategorii fyzika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Entropie můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Entropie je jedním ze základních a nejdůležitějších pojmů ve fyzice, teorii pravděpodobnosti a teorii informace, matematice a mnoha dalších oblastech vědy teoretické i aplikované. Setkáváme se s ní všude tam, kde hovoříme o pravděpodobnosti možných stavů daného systému či soustavy.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Entropie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Entropie ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Entropie na Google obrázcích

Najít slovo Entropie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Entropie ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Entropie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Entropie například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Entropie? resp. jaký je význam slova Entropie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entropie, odpověď na dotaz co je to Entropie?. Víte např. kdo to je Jan Vojtko? Znáte a víte kdo je Christy Turlington? Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fyzika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.