Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co to je 3D tiskárna? Význam slova

Co znamená termín 3D tiskárna? Vysvětlení pojmu, definice hesla

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (3D tiskárna) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 3D tiskárna patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: slovo, terminologie, přesný výraz, pojem, 3D tiskárna, co je to 3D tiskárna?, slovník, terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, názvosloví, definice pojmu, lexikon, vysvětlení, Hardware, termín, odborný výraz


Pojem 3D tiskárna je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu 3D tiskárna

Zkusit najít výraz 3D tiskárna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem 3D tiskárna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D tiskárna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo 3D tiskárna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem 3D tiskárna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená 3D tiskárna? resp. jaká je definice slova 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Bořek Slezáček? Znáte a víte kdo je Architekt? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.