Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co to je 3D tiskárna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu 3D tiskárna

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu 3D tiskárna s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo 3D tiskárna se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: informace, definice, slovo, wiki, terminus technicus, význam, 3D tiskárna, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, terminologie, formulace, co znamená, co je to 3D tiskárna?, co to je, vysvětlení, lexikon, názvosloví


Pojem 3D tiskárna je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu 3D tiskárna

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D tiskárna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo 3D tiskárna ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz 3D tiskárna na Google.cz

Vyhledat výraz 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín 3D tiskárna ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz 3D tiskárna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je 3D tiskárna? resp. co znamená výraz 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Novinář? Znáte a víte kdo je Havíř? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.