Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co to je 3D tiskárna? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu 3D tiskárna

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova 3D tiskárna? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 3D tiskárna je v kategorii Hardware

Klíčová slova: slovník, wiki, co to je, odborný výraz, heslo, definice pojmu, popis, synonymum, formulace, terminologie, terminus technicus, definice, 3D tiskárna, slovo, význam, přesný význam, termín, co je to 3D tiskárna?


Pojem 3D tiskárna je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu 3D tiskárna v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D tiskárna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín 3D tiskárna ve Wikipedii

Hledat videa s názvem 3D tiskárna na Youtube

Vyhledat výraz 3D tiskárna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz 3D tiskárna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo 3D tiskárna? resp. co přesně označuje termín 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Simona Krainová? Znáte a víte kdo je Havíř? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu 3D tiskárna v jiné sekci než Hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.