Co je to?
Odborný výraz, definice slova 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co je 3D tiskárna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu 3D tiskárna?

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu 3D tiskárna doporučujeme sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz 3D tiskárna se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: informace, synonymum, popis, co znamená, slovník, definice, slovo, odborný výraz, wiki, lexikon, terminologie, význam, termín, přesný výraz, význam slova, hardware, terminus technicus, co to je


Pojem 3D tiskárna je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz 3D tiskárna ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D tiskárna ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi 3D tiskárna ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi 3D tiskárna ve Wikipedii

Hledat videa s názvem 3D tiskárna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo 3D tiskárna? resp. jaká je definice termínu 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Johann Sebastian Bach? Znáte a víte kdo je Blbec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.