Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D tiskárna. Co znamená odborný pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co je to 3D tiskárna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu 3D tiskárna

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 3D tiskárna. Co znamená odborný pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem 3D tiskárna s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz 3D tiskárna je v kategorii hardware

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, přesný význam, vysvětlení, význam slova, wiki, informace, formulace, heslo, hardware, význam pojmu, názvosloví, slovník, slovo, co znamená, co je to 3D tiskárna?, popis, terminologie


Pojem 3D tiskárna je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít 3D tiskárna ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D tiskárna ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem 3D tiskárna na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D tiskárna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo 3D tiskárna ve Wikislovníku

Najít slovo 3D tiskárna na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo 3D tiskárna? resp. co znamená výraz 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Daniel Prokop? Znáte a víte kdo je Magid? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.