Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co to je 3D tiskárna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu 3D tiskárna

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín 3D tiskárna? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 3D tiskárna se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: synonymum, popis, vysvětlení, terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, wiki, přesný význam, definice pojmu, slovo, přesný výraz, slovník, definice, význam slova, terminologie, co znamená, co to je


Pojem 3D tiskárna je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo 3D tiskárna ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D tiskárna ve Wikimedia Commons

Najít pojem 3D tiskárna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo 3D tiskárna na Google.cz

Najít heslo 3D tiskárna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu 3D tiskárna? resp. co se skrývá pod slovem 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Seismolog? Znáte a víte kdo je Architekt? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.