Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Co to je 3D tiskárna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu 3D tiskárna?

3D tiskárna je zařízení, které je schopné vytvářet trojrozměrné objekty. Funguje to tak, že do 3D tiskáren se používá speciální materiál, zpravidla plast (polymer), z něhož je výsledný objekt po vrstvách vytvořen. Vizuální podoba předmětu je vytvořena v počítači a následně převedena do 3D pomocí tiskárny. Vyrobit lze prakticky cokoliv od náhradních dílů až po funkční zbraně.


Co je to 3D tiskárna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3D tiskárna. Co znamená pojem 3D tiskárna z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to 3D tiskárna? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 3D tiskárna je v sekci Hardware

Klíčová slova: informace, co to je, formulace, odborný výraz, definice, slovo, terminologie, význam, přesný význam, lexikon, Hardware, Hardware, synonymum, termín, definice pojmu, názvosloví, wiki, význam pojmu


Pojem 3D tiskárna je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

3D tiskárna

3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay
3D tiskárna vytvářející šachovou figurku. Autor: Pixaline, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu 3D tiskárna v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D tiskárna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem 3D tiskárna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo 3D tiskárna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo 3D tiskárna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz 3D tiskárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem 3D tiskárna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D tiskárna například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená 3D tiskárna? resp. co se skrývá pod slovem 3D tiskárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D tiskárna, odpověď na dotaz co je to 3D tiskárna?. Víte např. kdo to je Katy Perry? Znáte a víte kdo je Cenzor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.