Co je to?
Výraz, termín, definice slova ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je ICloud? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ICloud

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.


Co je to ICloud? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu ICloud? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín ICloud je v kategorii internet

Klíčová slova: wiki, popis, definice, slovník, odborné názvosloví, termín, synonymum, formulace, přesný význam, význam slova, odborný výraz, slovo, terminologie, internet, význam, co znamená, heslo, co to je


Pojem ICloud je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem ICloud? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

iCloud je služba typu cloud od společnosti Apple, představená v červnu 2011 a integrovaná do všech zařízení společnosti.

Další informační zdroje o slovu ICloud

Hledat videa s názvem ICloud na Youtube

Hledat termín ICloud ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ICloud ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi ICloud ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo ICloud ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ICloud ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ICloud například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova ICloud? resp. co je to ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Dramatik? Znáte a víte kdo je Zbyněk Stanjura? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz ICloud i v jiné sekci než je kategorie internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.