Co je to?
Odborný výraz, definice slova ICloud. Co znamená pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je ICloud?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ICloud?

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.


Co je to ICloud? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ICloud. Co znamená pojem ICloud z kategorie Internet?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text ICloud s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo ICloud se nachází v sekci internet

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, internet, termín, co je to ICloud?, definice pojmu, přesný význam, heslo, terminologie, odborné názvosloví, názvosloví, význam slova, synonymum, odborný výraz, slovník, definice


Pojem ICloud je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín ICloud? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

iCloud je služba typu cloud od společnosti Apple, představená v červnu 2011 a integrovaná do všech zařízení společnosti.

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo ICloud ve vyhledávači Qwant

Najít pojem ICloud na Google.cz

Najít slovo ICloud ve vyhledávači Yandex

Hledat termín ICloud ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín ICloud ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín ICloud ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ICloud například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co to je ICloud? resp. co přesně znamená slovo ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Ivan Roubal? Znáte a víte kdo je Petr Fiala? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín ICloud hledat i v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, internet zařízení, iCloud, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.