Co je to?
Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je to ICloud? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu ICloud

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.


Co je to ICloud? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ICloud patří do sekce Internet

Klíčová slova: Internet, Internet, význam, přesný význam, názvosloví, co to je, slovník, ICloud, formulace, význam pojmu, terminologie, význam slova, co znamená, definice pojmu, popis, přesný výraz, co je to ICloud?, wiki


Pojem ICloud je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu ICloud můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

iCloud je služba typu cloud od společnosti Apple, představená v červnu 2011 a integrovaná do všech zařízení společnosti.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem ICloud na Youtube

Najít termín ICloud ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo ICloud ve Wikizdrojích

Hledat heslo ICloud ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz ICloud ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ICloud ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ICloud například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ICloud? resp. jaký je přesný význam slova ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Tomáš Baldýnský? Znáte a víte kdo je Jiří Dienstbier? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.