Co je to?
Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Co je to ICloud? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla ICloud?

ICloud je pojem označující cloudovou službu, kterou představila společnost Apple v roce 2011. Je obsažena ve všech zařízeních společnosti Apple. ICloud podporuje základní applovské aplikace a umožňuje využití vývojářských nástrojů. Zájemce o využití se nemusí nikde registrovat, služba je zdarma. Uživatel si uloží svůj obsah na serveru společnosti a s daty může dále pracovat, měnit je a synchronizovat.


Co je to ICloud? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ICloud. Co znamená odborný pojem ICloud z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ICloud patří do kategorie Internet

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, co znamená, definice, synonymum, terminus technicus, pojem, heslo, ICloud, lexikon, termín, popis, terminologie, formulace, co je to ICloud?, Internet, odborný výraz, význam pojmu


Pojem ICloud je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu ICloud dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

iCloud je služba typu cloud od společnosti Apple, představená v červnu 2011 a integrovaná do všech zařízení společnosti.

Více informací o pojmu ICloud lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo ICloud ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem ICloud na Google.cz

Hledat videa s názvem ICloud na Youtube

Najít výraz ICloud ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem ICloud ve Wikislovníku

Hledat pojem ICloud ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo ICloud například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu ICloud? resp. co se přesně ukrývá za slovem ICloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ICloud, odpověď na dotaz co je to ICloud?. Víte např. kdo to je Lucie Vondráčková? Znáte a víte kdo je Jiří Grossmann? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.