Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Co je to Hardware? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hardware

Veškeré fyzicky existující komponenty PC se označují anglickým slovíčkem hardware. Bez některých z těchto součástí by počítač nemohl fungovat. Do této kategorie nelze zařadit žádné programy, jelikož těm se říká software. Mezi neopomenutelné součásti počítače z hlediska hardwaru tak patří třeba procesor, pevný disk nebo grafická karta.


Co je to Hardware? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hardware se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: názvosloví, odborný výraz, wiki, přesný význam, Hardware, formulace, význam pojmu, význam slova, terminologie, přesný výraz, odborné názvosloví, Počítače, synonymum, popis, co znamená, definice, co je to Hardware?, lexikon


Pojem Hardware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Hardware ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hardware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hardware na Youtube

Zkusit najít heslo Hardware ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hardware ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hardware ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hardware například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hardware? resp. jaká je definice slova Hardware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hardware, odpověď na dotaz co je to Hardware?. Víte např. kdo to je Václav Moravec? Znáte a víte kdo je Živnostník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.