Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Co je to Hardware? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hardware

Veškeré fyzicky existující komponenty PC se označují anglickým slovíčkem hardware. Bez některých z těchto součástí by počítač nemohl fungovat. Do této kategorie nelze zařadit žádné programy, jelikož těm se říká software. Mezi neopomenutelné součásti počítače z hlediska hardwaru tak patří třeba procesor, pevný disk nebo grafická karta.


Co je to Hardware? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hardware? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hardware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: informace, přesný význam, slovník, pojem, vysvětlení, definice, synonymum, heslo, slovo, význam pojmu, terminus technicus, přesný výraz, co je to Hardware?, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, Počítače, význam


Pojem Hardware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Hardware ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hardware ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hardware ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hardware ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Hardware ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hardware ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hardware například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Hardware? resp. co je to Hardware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hardware, odpověď na dotaz co je to Hardware?. Víte např. kdo to je Logistik? Znáte a víte kdo je Živnostník? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.