Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Co je to Hardware? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hardware

Veškeré fyzicky existující komponenty PC se označují anglickým slovíčkem hardware. Bez některých z těchto součástí by počítač nemohl fungovat. Do této kategorie nelze zařadit žádné programy, jelikož těm se říká software. Mezi neopomenutelné součásti počítače z hlediska hardwaru tak patří třeba procesor, pevný disk nebo grafická karta.


Co je to Hardware? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hardware. Co znamená pojem Hardware z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Hardware sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hardware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, význam slova, slovník, slovo, formulace, definice pojmu, synonymum, heslo, odborné názvosloví, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, přesný význam, co je to Hardware?, informace, Hardware, termín


Pojem Hardware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hardware

Hledat heslo Hardware ve Wikipedii

Vyhledat výraz Hardware ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Hardware na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hardware ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Hardware ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Hardware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hardware například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hardware? resp. co se skrývá pod slovem Hardware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hardware, odpověď na dotaz co je to Hardware?. Víte např. kdo to je Martin Zounar? Znáte a víte kdo je Živnostník? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.