Co je to?
Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu DPD

DPD je název jedné z přepravních společností, která se zaměřuje pouze na balíkové služby. Tato společnost patří do mezinárodní skupiny DPDgroup, takže jejím prostřednictvím je možno bez problémů zasílat balíky i do zahraničí. V ČR je k dispozici 14 dep a přes 800 kurýrů. Firma se snaží vycházet zákazníkům vstříc, poskytovat dokonalou podporu a zákaznický servis. Využívá nejrůznější inovativní technologie. Zákazník si může zvolit doručení na dresu nebo na výdejní místo. Velkou výhodou je možnost změny doručení na jiné místo nebo na jiný čas.
Od roku 2020 patří ke společnosti DPD také dopravní společnost Geis. DPD se tak stalo jedním z nejvýznamnějších dopravců v ČR. Rychlost doručení balíků je důvodem, proč si DPD jako svého dopravce volí řada firem. Zákazník se u společnosti může registrovat a využívat i další služby, jako je aplikace Moje DPD s přesnými informacemi o trase balíku, výhodnější ceny na míru i lepší zákaznická péče.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz DPD se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: terminus technicus, formulace, slovo, Zkratky, terminologie, odborný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, popis, význam, wiki, termín, lexikon, definice, synonymum, co je to DPD?, slovník, co to je


Pojem DPD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu DPD lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo DPD na Google.cz

Najít výraz DPD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem DPD na Youtube

Zkusit najít pojem DPD ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DPD ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo DPD ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu DPD? resp. co vlastně znamená slovo DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Gambler? Znáte a víte kdo je Šmelinář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem