Co je to?
Odborný výraz, definice slova DPD. Co znamená pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je DPD?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu DPD?

DPD je název jedné z přepravních společností, která se zaměřuje pouze na balíkové služby. Tato společnost patří do mezinárodní skupiny DPDgroup, takže jejím prostřednictvím je možno bez problémů zasílat balíky i do zahraničí. V ČR je k dispozici 14 dep a přes 800 kurýrů. Firma se snaží vycházet zákazníkům vstříc, poskytovat dokonalou podporu a zákaznický servis. Využívá nejrůznější inovativní technologie. Zákazník si může zvolit doručení na dresu nebo na výdejní místo. Velkou výhodou je možnost změny doručení na jiné místo nebo na jiný čas.
Od roku 2020 patří ke společnosti DPD také dopravní společnost Geis. DPD se tak stalo jedním z nejvýznamnějších dopravců v ČR. Rychlost doručení balíků je důvodem, proč si DPD jako svého dopravce volí řada firem. Zákazník se u společnosti může registrovat a využívat i další služby, jako je aplikace Moje DPD s přesnými informacemi o trase balíku, výhodnější ceny na míru i lepší zákaznická péče.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova DPD. Co znamená pojem DPD z kategorie Zkratky?

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu DPD doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo DPD se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, vysvětlení, popis, přesný výraz, wiki, synonymum, význam slova, co je to DPD?, definice, terminus technicus, význam, zkratky, přesný význam, odborný výraz, slovník, informace, co znamená, názvosloví


Pojem DPD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem DPD na Youtube

Vyhledat pojem DPD ve Wikipedii

Zkusit najít termín DPD ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi DPD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín DPD ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi DPD ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co to je DPD? resp. co se vlastně skrývá pod slovem DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Mary Nótár? Znáte a víte kdo je Pizda? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Zkratky, akronymy, zkratková slova, dPD, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem