Co je to?
Výraz, termín, definice slova DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DPD?

DPD je název jedné z přepravních společností, která se zaměřuje pouze na balíkové služby. Tato společnost patří do mezinárodní skupiny DPDgroup, takže jejím prostřednictvím je možno bez problémů zasílat balíky i do zahraničí. V ČR je k dispozici 14 dep a přes 800 kurýrů. Firma se snaží vycházet zákazníkům vstříc, poskytovat dokonalou podporu a zákaznický servis. Využívá nejrůznější inovativní technologie. Zákazník si může zvolit doručení na dresu nebo na výdejní místo. Velkou výhodou je možnost změny doručení na jiné místo nebo na jiný čas.
Od roku 2020 patří ke společnosti DPD také dopravní společnost Geis. DPD se tak stalo jedním z nejvýznamnějších dopravců v ČR. Rychlost doručení balíků je důvodem, proč si DPD jako svého dopravce volí řada firem. Zákazník se u společnosti může registrovat a využívat i další služby, jako je aplikace Moje DPD s přesnými informacemi o trase balíku, výhodnější ceny na míru i lepší zákaznická péče.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu DPD s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo DPD se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, slovo, heslo, termín, zkratky, názvosloví, význam, definice pojmu, formulace, popis, odborné názvosloví, význam pojmu, zkratky, význam slova, terminus technicus, pojem, přesný význam


Pojem DPD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu DPD

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DPD ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo DPD ve Wikislovníku

Vyhledat heslo DPD ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo DPD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo DPD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem DPD na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova DPD? resp. co se přesně ukrývá za slovem DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Dezertér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem