Co je to?
Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu DPD

DPD (zkratka z Direct Parcel Distribution) je jedna z nejznámějších přepravních společností, která se zabývá vnitrozemskou i mezinárodní přepravou zásilek.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova DPD sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz DPD patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: synonymum, DPD, význam slova, heslo, význam pojmu, termín, co to je, co znamená, odborné názvosloví, co je to DPD?, slovník, wiki, Zkratky, slovo, odborný výraz, terminologie, pojem, názvosloví


Pojem DPD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín DPD ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz DPD ve Wikipedii

Najít termín DPD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem DPD na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DPD ve Wikimedia Commons

Hledat výraz DPD ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo DPD? resp. jaká je definice termínu DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Velkostatkář? Znáte a víte kdo je Account manager? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu DPD v jiné sekci než Zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem