Co je to?
Výraz, termín, definice slova DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Co znamená termín DPD? Vysvětlení pojmu, definice hesla

DPD je název jedné z přepravních společností, která se zaměřuje pouze na balíkové služby. Tato společnost patří do mezinárodní skupiny DPDgroup, takže jejím prostřednictvím je možno bez problémů zasílat balíky i do zahraničí. V ČR je k dispozici 14 dep a přes 800 kurýrů. Firma se snaží vycházet zákazníkům vstříc, poskytovat dokonalou podporu a zákaznický servis. Využívá nejrůznější inovativní technologie. Zákazník si může zvolit doručení na dresu nebo na výdejní místo. Velkou výhodou je možnost změny doručení na jiné místo nebo na jiný čas.
Od roku 2020 patří ke společnosti DPD také dopravní společnost Geis. DPD se tak stalo jedním z nejvýznamnějších dopravců v ČR. Rychlost doručení balíků je důvodem, proč si DPD jako svého dopravce volí řada firem. Zákazník se u společnosti může registrovat a využívat i další služby, jako je aplikace Moje DPD s přesnými informacemi o trase balíku, výhodnější ceny na míru i lepší zákaznická péče.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu DPD? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz DPD je v kategorii zkratky

Klíčová slova: definice, heslo, termín, přesný význam, popis, co to je, informace, lexikon, pojem, DPD, slovník, význam pojmu, definice pojmu, formulace, význam slova, odborné názvosloví, wiki, přesný výraz


Pojem DPD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem DPD ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz DPD ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem DPD ve Wikipedii

Hledat videa s názvem DPD na Youtube

Najít slovo DPD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz DPD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte co znamená slovo DPD? resp. jaká je definice termínu DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Vincenzo Nibali? Znáte a víte kdo je Šmelinář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem