Co je to?
Odborný výraz, definice slova DPD. Co znamená pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu DPD

DPD je název jedné z přepravních společností, která se zaměřuje pouze na balíkové služby. Tato společnost patří do mezinárodní skupiny DPDgroup, takže jejím prostřednictvím je možno bez problémů zasílat balíky i do zahraničí. V ČR je k dispozici 14 dep a přes 800 kurýrů. Firma se snaží vycházet zákazníkům vstříc, poskytovat dokonalou podporu a zákaznický servis. Využívá nejrůznější inovativní technologie. Zákazník si může zvolit doručení na dresu nebo na výdejní místo. Velkou výhodou je možnost změny doručení na jiné místo nebo na jiný čas.
Od roku 2020 patří ke společnosti DPD také dopravní společnost Geis. DPD se tak stalo jedním z nejvýznamnějších dopravců v ČR. Rychlost doručení balíků je důvodem, proč si DPD jako svého dopravce volí řada firem. Zákazník se u společnosti může registrovat a využívat i další služby, jako je aplikace Moje DPD s přesnými informacemi o trase balíku, výhodnější ceny na míru i lepší zákaznická péče.


Co je to DPD? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova DPD. Co znamená pojem DPD z kategorie Zkratky?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem DPD s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo DPD je v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, termín, slovo, definice, definice pojmu, co to je, zkratky, terminus technicus, heslo, význam, co znamená, zkratky, informace, DPD, přesný význam, vysvětlení, význam slova


Pojem DPD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu DPD

Najít termín DPD ve Wikipedii

Vyhledat výraz DPD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DPD ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi DPD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo DPD na Google.cz

Zkusit najít heslo DPD ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo DPD například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už znáte odpověď na otázku co to je DPD? resp. co to je DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Čobolák? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem