Co je to?
Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Co to je Malware? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Malware

Malware je softwarový program, který je určen k poškození určitého systému či dat. Jedná se v podstatě o skupinu programů, jakou jsou počítačové viry, trojské koně, ale třeba i spyware.
Dříve se malware šířil především kapacitní cestou disket či přenosných disků. V dnešní době se můžeme s malware programy setkávat hlavně na internetu, odkud také hrozí největší hrozba. Některé programy ze zástupců malware mohou být velmi škodlivé a destruktivní, jiné jsou spíše obtěžující.


Co je to Malware? Význam slova, termín, Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Malware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, slovník, Malware, termín, odborný výraz, Počítače, názvosloví, popis, co je to Malware?, Počítače, význam slova, definice pojmu, význam pojmu, heslo, slovo, synonymum, přesný význam


Pojem Malware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Malware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Malware ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malware ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Malware ve Wikipedii

Hledat výraz Malware ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Malware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malware například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Malware? resp. co vlastně znamená slovo Malware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malware, odpověď na dotaz co je to Malware?. Víte např. kdo to je Farmakolog? Znáte a víte kdo je Jehova? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?