Co je to?
Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Co to je Malware? Význam slova

Co znamená termín Malware? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Malware je softwarový program, který je určen k poškození určitého systému či dat. Jedná se v podstatě o skupinu programů, jakou jsou počítačové viry, trojské koně, ale třeba i spyware.
Dříve se malware šířil především kapacitní cestou disket či přenosných disků. V dnešní době se můžeme s malware programy setkávat hlavně na internetu, odkud také hrozí největší hrozba. Některé programy ze zástupců malware mohou být velmi škodlivé a destruktivní, jiné jsou spíše obtěžující.


Co je to Malware? Význam slova, termín, Definice výrazu Malware. Co znamená odborný pojem Malware z kategorie Počítače?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Malware? Pak se o ní podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Malware je v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, co je to Malware?, Počítače, formulace, Malware, wiki, přesný význam, odborný výraz, význam slova, Počítače, význam pojmu, lexikon, synonymum, co to je, pojem, slovo, terminologie


Pojem Malware je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Malware ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Malware ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Malware na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malware ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Malware ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malware ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Malware například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Malware? resp. jaký je přesný význam slova Malware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malware, odpověď na dotaz co je to Malware?. Víte např. kdo to je Biolog? Znáte a víte kdo je Jehova? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Malware hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?