Co je to?
Definice výrazu, termínu Studená válka. Co znamená odborný pojem Studená válka z kategorie Politika?

Co je to Studená válka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Studená válka?

Studená válka je termín použitý poprvé na konci druhé světové války anglickým spisovatelem a novinářem Georgem Orwellem, který tak nazval falešný mír, ideologický střet mezi západními mocnostmi a Sovětským svazem.
Studená válka, cold war, patří do světa, ve kterém neustále hrozí jaderná válka a mír může být kdykoli porušen.


Co je to Studená válka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Studená válka. Co znamená odborný pojem Studená válka z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Studená válka se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, synonymum, názvosloví, Politika, vysvětlení, definice pojmu, termín, význam slova, terminologie, definice, Studená válka, terminus technicus, přesný výraz, formulace, význam pojmu, význam, co je to Studená válka?


Pojem Studená válka je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Studená válka ve Wikipedii

Vyhledat heslo Studená válka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Studená válka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Studená válka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Studená válka na Youtube

Vyhledat slovo Studená válka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Studená válka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Studená válka? resp. jaký je význam pojmu Studená válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Studená válka, odpověď na dotaz co je to Studená válka?. Víte např. kdo to je Produkční? Znáte a víte kdo je Mediátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?