Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Software se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, odborné názvosloví, odborný výraz, význam, vysvětlení, přesný význam, definice pojmu, pojem, Software, slovník, heslo, definice, význam pojmu, význam slova, co to je, formulace, termín


Pojem Software je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Software ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Software ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Software ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Software ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Software na Google.cz

Vyhledat slovo Software ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Software? resp. co znamená slovo Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Šíita? Znáte a víte kdo je Šibal? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde