Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Software? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Software je v sekci Počítače

Klíčová slova: názvosloví, Počítače, Počítače, definice pojmu, informace, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, definice, pojem, terminus technicus, wiki, co znamená, Software, vysvětlení, slovo, přesný význam, co je to Software?


Pojem Software je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Software ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Software ve Wikipedii

Najít pojem Software ve vyhledávači Qwant

Najít termín Software ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Software ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Software ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Software? resp. jaký je přesný význam slova Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Bloggerka? Znáte a víte kdo je Šibal? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde