Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Software s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Software patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: Počítače, přesný význam, co znamená, slovo, popis, přesný výraz, význam, terminus technicus, pojem, Počítače, slovník, synonymum, názvosloví, význam slova, odborné názvosloví, Software, heslo, vysvětlení


Pojem Software je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Software

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Software ve Wikimedia Commons

Hledat termín Software ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Software ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Software ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Software ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Software na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Software? resp. co se přesně ukrývá za slovem Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Ivan Medek? Znáte a víte kdo je Xena? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde