Co je to?
Definice výrazu, termínu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co je to Překotný porod? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Překotný porod patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: lékařství, vysvětlení, pojem, co je to Překotný porod?, přesný výraz, lexikon, lékařství, názvosloví, wiki, co znamená, terminologie, definice, odborný výraz, odborné názvosloví, termín, slovník, definice pojmu, synonymum


Pojem Překotný porod je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Překotný porod v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Překotný porod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Překotný porod ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Překotný porod ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Překotný porod ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Překotný porod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Překotný porod na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Překotný porod? resp. co přesně znamená slovo Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová mladší? Znáte a víte kdo je Pavel Kadeřábek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Překotný porod hledat i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.