Co je to?
Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co to je Překotný porod? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Překotný porod je v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, význam, Lékařství, formulace, termín, pojem, co je to Překotný porod?, heslo, slovo, význam pojmu, wiki, lexikon, odborné názvosloví, definice, co znamená, synonymum, přesný výraz


Pojem Překotný porod je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Překotný porod v následujících vyhledávačích

Najít termín Překotný porod ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Překotný porod ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Překotný porod ve Wikipedii

Vyhledat slovo Překotný porod ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Překotný porod na Youtube

Vyhledat termín Překotný porod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Překotný porod? resp. co to je Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Kakabus? Znáte a víte kdo je Soudruh? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Překotný porod hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.