Co je to?
Definice výrazu, termínu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co je Překotný porod? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Překotný porod

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Překotný porod je v kategorii lékařství

Klíčová slova: terminologie, synonymum, definice, pojem, wiki, Překotný porod, formulace, lékařství, co znamená, lexikon, heslo, přesný význam, přesný výraz, názvosloví, odborné názvosloví, terminus technicus, slovo, termín


Pojem Překotný porod je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Překotný porod ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Překotný porod ve Wikipedii

Vyhledat termín Překotný porod ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Překotný porod ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Překotný porod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Překotný porod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Překotný porod? resp. jaká je definice slova Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Kvestor? Znáte a víte kdo je Novak Djoković? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Překotný porod i v jiné sekci než v lékařství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.