Co je to?
Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co to je Překotný porod? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Překotný porod je v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, termín, význam slova, Lékařství, význam pojmu, definice pojmu, co to je, terminologie, význam, názvosloví, slovo, heslo, informace, přesný význam, lexikon, Lékařství, synonymum


Pojem Překotný porod je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Překotný porod ve Wikipedii

Zkusit najít termín Překotný porod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Překotný porod ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Překotný porod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Překotný porod ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Překotný porod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Překotný porod? resp. jaká je definice slova Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Paleontolog? Znáte a víte kdo je Tereza Bebarová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.