Co je to?
Výraz, termín, definice slova Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co je to Překotný porod? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Překotný porod? Pak se o ní podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Překotný porod patří do sekce lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, význam pojmu, lékařství, pojem, význam slova, vysvětlení, odborné názvosloví, informace, definice, wiki, odborný výraz, synonymum, termín, slovník, lékařství, co to je, popis


Pojem Překotný porod je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Překotný porod ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Překotný porod ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Překotný porod ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Překotný porod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Překotný porod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Překotný porod na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Překotný porod? resp. co se přesně ukrývá za slovem Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Praotec Čech? Znáte a víte kdo je Martin Červíček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.