Co je to?
Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co to je Překotný porod? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.


Co je to Překotný porod? Význam slova, termín, Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Překotný porod s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Překotný porod patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: význam, terminus technicus, co znamená, terminologie, Lékařství, odborný výraz, synonymum, lexikon, význam slova, termín, vysvětlení, definice pojmu, slovník, přesný výraz, význam pojmu, co to je, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Překotný porod je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Překotný porod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Překotný porod ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Překotný porod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Překotný porod ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Překotný porod ve Wikimedia Commons

Najít termín Překotný porod ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Překotný porod například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Překotný porod? resp. co přesně označuje termín Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Siréna? Znáte a víte kdo je Soudruh? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.