Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Co je to Prednison? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Prednison

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.


Co je to Prednison? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Prednison? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prednison se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, názvosloví, definice, definice pojmu, terminus technicus, odborný výraz, informace, Lékařství, co je to Prednison?, vysvětlení, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam, popis, Prednison, wiki, Lékařství


Pojem Prednison je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Prednison ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prednison ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Prednison na Google.cz

Zkusit najít výraz Prednison ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prednison na Youtube

Hledat slovo Prednison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prednison například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Prednison? resp. jaký je význam pojmu Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Mouřenín? Znáte a víte kdo je Konzul? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.