Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prednison. Co znamená odborný pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Co je to Prednison? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prednison?

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.


Co je to Prednison? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prednison. Co znamená odborný pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Prednison s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Prednison je v kategorii lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, slovo, termín, lexikon, vysvětlení, lékařství, přesný význam, terminus technicus, popis, definice pojmu, Prednison, pojem, přesný výraz, význam, terminologie, co je to Prednison?, definice


Pojem Prednison je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Prednison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Prednison ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Prednison ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prednison ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Prednison ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Prednison na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prednison například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Prednison? resp. co je to Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Nicolas Cage? Znáte a víte kdo je Personalistka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.