Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená slovo Prednison z kategorie Lékařství?

Co je Prednison?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prednison

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.


Co je to Prednison? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená slovo Prednison z kategorie Lékařství?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Prednison) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Prednison patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: význam slova, význam, přesný výraz, definice, terminologie, informace, lékařství, pojem, terminus technicus, odborné názvosloví, wiki, popis, slovník, Prednison, heslo, význam pojmu, co znamená, přesný význam


Pojem Prednison je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Prednison

Hledat pojem Prednison ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Prednison ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Prednison ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Prednison na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Prednison ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prednison ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prednison například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už víte co je to Prednison? resp. co označuje slovo Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Hippokratés? Znáte a víte kdo je Karel Havlíček Borovský? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Prednison hledat i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.