Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Číslo pojištěnce patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: termín, terminologie, terminus technicus, slovník, Účetnictví, odborné názvosloví, definice, Účetnictví, přesný význam, slovo, význam slova, synonymum, wiki, co je to Číslo pojištěnce?, formulace, vysvětlení, pojem, přesný výraz


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Číslo pojištěnce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Číslo pojištěnce ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Číslo pojištěnce ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Číslo pojištěnce ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Číslo pojištěnce ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Číslo pojištěnce? resp. jaká je definice termínu Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Recep Tayyip Erdogan? Znáte a víte kdo je Reese Witherspoon? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.