Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Číslo pojištěnce

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam, heslo, formulace, lexikon, informace, význam slova, wiki, význam pojmu, definice, slovník, vysvětlení, názvosloví, co je to Číslo pojištěnce?, Číslo pojištěnce, co znamená, odborný výraz, Účetnictví, terminus technicus


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Číslo pojištěnce ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Číslo pojištěnce na Google.cz

Hledat výraz Číslo pojištěnce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Číslo pojištěnce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Číslo pojištěnce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Číslo pojištěnce? resp. co se skrývá pod slovem Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Turista? Znáte a víte kdo je Gwyneth Paltrow? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.