Co je to?
Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Číslo pojištěnce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Číslo pojištěnce je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: slovník, synonymum, informace, terminus technicus, Číslo pojištěnce, význam slova, slovo, definice, názvosloví, co to je, přesný výraz, lexikon, termín, pojem, terminologie, odborné názvosloví, význam, vysvětlení


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Číslo pojištěnce ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Číslo pojištěnce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Číslo pojištěnce ve Wikislovníku

Hledat pojem Číslo pojištěnce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Číslo pojištěnce? resp. co je to Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Vozataj? Znáte a víte kdo je Julia Roberts? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.