Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Číslo pojištěnce můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, význam slova, odborné názvosloví, co je to Číslo pojištěnce?, přesný význam, terminologie, terminus technicus, Účetnictví, lexikon, slovo, názvosloví, co znamená, význam, termín, formulace, informace, definice, Číslo pojištěnce


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Číslo pojištěnce zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Číslo pojištěnce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Číslo pojištěnce ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači Yandex

Najít termín Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Hledat výraz Číslo pojištěnce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Číslo pojištěnce? resp. jaký je význam pojmu Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Lubomír Zaorálek? Znáte a víte kdo je Václav Vydra? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.