Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Číslo pojištěnce s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: informace, vysvětlení, názvosloví, slovo, přesný význam, pojem, Číslo pojištěnce, synonymum, terminus technicus, lexikon, Účetnictví, význam slova, slovník, odborný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, popis


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Číslo pojištěnce v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Číslo pojištěnce ve Wikimedia Commons

Najít termín Číslo pojištěnce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Číslo pojištěnce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Číslo pojištěnce ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Číslo pojištěnce na Google.cz

Hledat videa s názvem Číslo pojištěnce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Číslo pojištěnce? resp. co to je Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Václav Vydra? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.