Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín Číslo pojištěnce? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Číslo pojištěnce se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, význam, co je to Číslo pojištěnce?, heslo, lexikon, slovo, názvosloví, terminologie, popis, synonymum, pojem, Účetnictví, co to je, definice, terminus technicus, přesný význam, vysvětlení, Účetnictví


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Číslo pojištěnce ve Wikislovníku

Najít pojem Číslo pojištěnce na Google.cz

Zkusit najít heslo Číslo pojištěnce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Číslo pojištěnce na Youtube

Vyhledat pojem Číslo pojištěnce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Číslo pojištěnce? resp. co je to Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Kardiolog? Znáte a víte kdo je Gwyneth Paltrow? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.