Co je to?
Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Číslo pojištěnce

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Číslo pojištěnce) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Číslo pojištěnce patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: termín, slovo, význam, co je to Číslo pojištěnce?, synonymum, význam pojmu, informace, formulace, definice pojmu, názvosloví, vysvětlení, lexikon, Účetnictví, odborné názvosloví, slovník, co to je, terminologie, co znamená


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Číslo pojištěnce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Číslo pojištěnce ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Číslo pojištěnce na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Hledat výraz Číslo pojištěnce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Číslo pojištěnce? resp. jaká je definice termínu Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Rudolf II? Znáte a víte kdo je Markéta Gregorová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.