Co je to?
Definice odborného termínu, slova Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Číslo pojištěnce se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: informace, význam slova, slovník, přesný význam, co to je, Účetnictví, vysvětlení, odborný výraz, terminus technicus, význam, Číslo pojištěnce, formulace, terminologie, heslo, popis, wiki, definice, význam pojmu


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Číslo pojištěnce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Číslo pojištěnce ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Číslo pojištěnce na Google.cz

Vyhledat termín Číslo pojištěnce ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Číslo pojištěnce ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Číslo pojištěnce? resp. co vlastně znamená slovo Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Ivona Selníková? Znáte a víte kdo je Libor Podmol? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.