Co je to?
Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co je Číslo pojištěnce?

Co znamená termín Číslo pojištěnce? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.


Co je to Číslo pojištěnce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Číslo pojištěnce. Co znamená odborný pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Číslo pojištěnce? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, formulace, lexikon, co to je, názvosloví, synonymum, význam slova, terminologie, význam pojmu, slovo, slovník, význam, termín, co znamená, Účetnictví, pojem, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Číslo pojištěnce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Číslo pojištěnce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Číslo pojištěnce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Číslo pojištěnce ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Číslo pojištěnce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Číslo pojištěnce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Číslo pojištěnce ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Číslo pojištěnce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Číslo pojištěnce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co znamená Číslo pojištěnce? resp. jaký je přesný význam slova Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Sólista? Znáte a víte kdo je Martina Dlabajová? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Účetnictví, pokladna, Číslo pojištěnce, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.