Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bilaterální dohoda. Co znamená pojem Bilaterální dohoda z kategorie Právo?

Co je to Bilaterální dohoda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bilaterální dohoda

Bilaterální dohoda je typ smlouvy, který se uzavírá mezi dvěma stranami. V bilaterálních dohodách se převážně jedná o politické či obchodní vztahy a bývají mezinárodní.
Formou bilaterálních dohod v současnosti probíhá většina mezinárodních diplomatických ujednání, ať se již jedná o smlouvy mezi dvěma zeměmi, výměny či návštěvy státníků. Tento způsob však přestává vyhovovat, přednost dostávají mnohostranné formy dohod.

Význam slova, termín, co je to Bilaterální dohoda? Definice odborného termínu, slova Bilaterální dohoda. Co znamená pojem Bilaterální dohoda z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bilaterální dohoda můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bilaterální dohoda je v sekci Právo

Klíčová slova: přesný výraz, Bilaterální dohoda, Bilaterální dohoda, termín, pojem, formulace, význam slova, Právo, co znamená, co to je, heslo, synonymum, Právo, přesný význam, popis, informace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bilaterální dohoda? resp. jaký je význam slova Bilaterální dohoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bilaterální dohoda, odpověď na dotaz co je to Bilaterální dohoda?. Víte např. kdo to je Bruce Willis? Znáte a víte kdo je Šárka Grossová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Bilaterální dohoda i v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.