Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bilaterální dohoda. Co znamená pojem Bilaterální dohoda z kategorie Právo?

Co je to Bilaterální dohoda? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bilaterální dohoda

Bilaterální dohoda je typ smlouvy, který se uzavírá mezi dvěma stranami. V bilaterálních dohodách se převážně jedná o politické či obchodní vztahy a bývají mezinárodní.
Formou bilaterálních dohod v současnosti probíhá většina mezinárodních diplomatických ujednání, ať se již jedná o smlouvy mezi dvěma zeměmi, výměny či návštěvy státníků. Tento způsob však přestává vyhovovat, přednost dostávají mnohostranné formy dohod.

Význam slova, termín, co je to Bilaterální dohoda? Definice odborného termínu, slova Bilaterální dohoda. Co znamená pojem Bilaterální dohoda z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bilaterální dohoda sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bilaterální dohoda patří do sekce Právo

Klíčová slova: slovník, termín, přesný význam, definice, co to je, Bilaterální dohoda, informace, synonymum, heslo, vysvětlení, co znamená, formulace, význam, význam slova, Právo, Bilaterální dohoda

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bilaterální dohoda? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bilaterální dohoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bilaterální dohoda, odpověď na dotaz co je to Bilaterální dohoda?. Víte např. kdo to je Stevard? Znáte a víte kdo je Šárka Grossová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Bilaterální dohoda hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.