Co je to?
Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Co je to Spektiv? Význam slova

Co znamená termín Spektiv? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Spektiv je typ monokulárního dalekohledu, který je výsuvný. Na rozdíl od triedru má jenom jeden válec. Spektiv je určen především k pozorování zvěře, ptactva, využití nachází i u bezpečnostních složek.

Význam slova, termín, co je to Spektiv? Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spektiv? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Spektiv je v kategorii Technika

Klíčová slova: význam slova, co to je, Technika, popis, slovník, přesný výraz, Spektiv, slovo, formulace, Spektiv, termín, Technika, definice, synonymum, co znamená, vysvětlení

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Spektiv? resp. jaká je definice termínu Spektiv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektiv, odpověď na dotaz co je to Spektiv?. Víte např. kdo to je Internista? Znáte a víte kdo je Řiťopich? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.