Co je to?
Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Co je to Spektiv? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Spektiv

Spektiv je typ monokulárního dalekohledu, který je výsuvný. Na rozdíl od triedru má jenom jeden válec. Spektiv je určen především k pozorování zvěře, ptactva, využití nachází i u bezpečnostních složek.

Význam slova, termín, co je to Spektiv? Definice výrazu, termínu Spektiv. Co znamená odborný pojem Spektiv z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Spektiv? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Spektiv se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: Spektiv, přesný význam, formulace, co znamená, informace, pojem, význam pojmu, význam, definice, synonymum, význam slova, termín, přesný výraz, Technika, heslo, Spektiv

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Spektiv? resp. jaký je význam pojmu Spektiv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spektiv, odpověď na dotaz co je to Spektiv?. Víte např. kdo to je Velezrádce? Znáte a víte kdo je Řiťopich? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.