Co je to?
Definice výrazu Zdraví. Co znamená odborný pojem Zdraví z kategorie Lékařství?

Co to je Zdraví? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zdraví

Pocit tělesné a duševní pohody, rovnováha v organismu. Ovlivňuje ho výživa, hygiena, dostupnost léků a lékařské péče. Lékařská věda označuje zdraví jako nepřítomnost nemoci, tedy stav, kdy nedochází k poruchám práce orgánů v těle. Poruchy zdraví medicína definuje odchylkami od statistických hodnot.

Význam slova, termín, co je to Zdraví? Definice výrazu Zdraví. Co znamená odborný pojem Zdraví z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zdraví s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zdraví se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, slovo, heslo, co to je, význam pojmu, přesný výraz, pojem, co znamená, wiki, popis, Lékařství, Zdraví, význam, Zdraví, vysvětlení, synonymum

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Zdraví? resp. co znamená slovo Zdraví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zdraví, odpověď na dotaz co je to Zdraví?. Víte např. kdo to je Nacista? Znáte a víte kdo je Ateista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem