Co je to?
Definice výrazu Altán. Co znamená odborný pojem Altán z kategorie Stavebnictví?

Co to je Altán? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Altán?

Altán je jednoduchá ozdobná stavba, která je umístěna v zahradě, popřípadě i jinde v přírodě, například v parku nebo v okolí turistických či cyklistických tras. Tento přístřešek bývá většinou dřevěný a dá se z něj rozhlížet po širokém okolí.
V zahradách a parcích se označuje také jako besídka. V altánech se mohou konat i různá vystoupení. Lze ho postavit i na soukromém pozemku, pokud by však byl větší než 25 metrů čtverečních, bude pro jeho stavbu potřeba stavební povolení.

Význam slova, termín, co je to Altán? Definice výrazu Altán. Co znamená odborný pojem Altán z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Altán je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Altán, význam, Altán, slovo, přesný výraz, přesný význam, definice, popis, Stavebnictví, wiki, Stavebnictví, pojem, synonymum, význam slova, vysvětlení, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Altán? resp. co se skrývá pod slovem Altán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Altán, odpověď na dotaz co je to Altán?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!