Co je to?
Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Co je to Post Bellum? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Post Bellum

Post Bellum je pojem z oblasti kultury. Jedná se o název neziskové organizace, která vznikla v roce 2001 a jejím cílem je vyhledávání pamětníků nejvýznamnějších okamžiků 20. století a nahrávání jejich vzpomínek. Zakladateli organizace jsou někteří čeští historici a novináři, kteří se setkali na pietních akcích a došli k názoru, že příběhy pamětníků by měly být vyprávěny, zaznamenávány a šířeny.
Výsledkem práce organizace Post Bellum je soubor vzpomínek různých osobností, jejich deníky, fotografie a další předmětů, nazvaný Paměť národa.


Co je to Post Bellum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Post Bellum je v kategorii Kultura

Klíčová slova: synonymum, slovo, formulace, přesný výraz, názvosloví, pojem, Post Bellum, co je to Post Bellum?, wiki, co to je, terminologie, Kultura, vysvětlení, termín, význam pojmu, lexikon, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Post Bellum je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Post Bellum v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Post Bellum ve Wikimedia Commons

Najít výraz Post Bellum ve Wikislovníku

Hledat pojem Post Bellum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Post Bellum na Youtube

Zkusit najít termín Post Bellum ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Post Bellum ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Bellum například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Post Bellum? resp. co přesně označuje termín Post Bellum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Post Bellum, odpověď na dotaz co je to Post Bellum?. Víte např. kdo to je Abbé? Znáte a víte kdo je David Ondráčka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.