Co je to?
Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ping

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.

Význam slova, termín, co je to Ping? Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ping sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ping patří do sekce Internet

Klíčová slova: Internet, slovo, význam pojmu, přesný význam, popis, Ping, definice, co znamená, vysvětlení, formulace, informace, Internet, heslo, co to je, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Ping? resp. co znamená Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Řeholník? Znáte a víte kdo je Láma? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ping i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.