Co je to?
Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ping?

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.

Význam slova, termín, co je to Ping? Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Ping) můžete sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ping patří do sekce Internet

Co znamená pojem Ping? Definice slova, termínu z Wikipedie

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany. Při úspěšném obdržení odpovědi vypíše délku zpoždění (latenci) a na závěr statistický souhrn.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, význam slova, synonymum, co to je, Ping, termín, přesný význam, heslo, informace, slovník, vysvětlení, význam, význam pojmu, Internet, popis

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Ping? resp. co znamená Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Řeholník? Znáte a víte kdo je Láma? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.