Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Co je to Přírodnina? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Přírodnina?

Přírodnina je označení pro hmotnou část přírody jak živé, tak neživé. Přírodniny jsou vědecky zkoumány. K živým přírodninám se řadí například zvířata, rostliny či houby. Dělí se do řádů, druhů, rodů, říší a tříd. O systematické dělení živých přírodnin se zasloužil přírodovědec Carl Linné, který druhy i pojmenoval.
Jako příklad neživých přírodnin mohou sloužit minerály, horniny, voda a podobně. Neživé přírodniny se nemnoží, nevyžadují výživu, nedýchají a nevykazují žádné ze známek života.

Význam slova, termín, co je to Přírodnina? Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Přírodnina? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Přírodnina je v sekci Příroda

Klíčová slova: co to je, termín, význam, Příroda, význam pojmu, vysvětlení, Přírodnina, přesný výraz, co znamená, slovník, popis, Přírodnina, slovo, definice, Příroda, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Přírodnina? resp. jaký je význam pojmu Přírodnina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodnina, odpověď na dotaz co je to Přírodnina?. Víte např. kdo to je Chiropraktik? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?