Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Co je to Přírodnina? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Přírodnina

Přírodnina je označení pro hmotnou část přírody jak živé, tak neživé. Přírodniny jsou vědecky zkoumány. K živým přírodninám se řadí například zvířata, rostliny či houby. Dělí se do řádů, druhů, rodů, říší a tříd. O systematické dělení živých přírodnin se zasloužil přírodovědec Carl Linné, který druhy i pojmenoval.
Jako příklad neživých přírodnin mohou sloužit minerály, horniny, voda a podobně. Neživé přírodniny se nemnoží, nevyžadují výživu, nedýchají a nevykazují žádné ze známek života.

Význam slova, termín, co je to Přírodnina? Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Přírodnina? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Přírodnina je v sekci Příroda

Klíčová slova: význam pojmu, Příroda, vysvětlení, definice, slovník, slovo, wiki, informace, formulace, Přírodnina, význam slova, pojem, co to je, popis, přesný výraz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Přírodnina? resp. jaký je význam slova Přírodnina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodnina, odpověď na dotaz co je to Přírodnina?. Víte např. kdo to je Antikrist? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Přírodnina hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?