Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Co je to Přírodnina? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Přírodnina

Přírodnina je označení pro hmotnou část přírody jak živé, tak neživé. Přírodniny jsou vědecky zkoumány. K živým přírodninám se řadí například zvířata, rostliny či houby. Dělí se do řádů, druhů, rodů, říší a tříd. O systematické dělení živých přírodnin se zasloužil přírodovědec Carl Linné, který druhy i pojmenoval.
Jako příklad neživých přírodnin mohou sloužit minerály, horniny, voda a podobně. Neživé přírodniny se nemnoží, nevyžadují výživu, nedýchají a nevykazují žádné ze známek života.

Význam slova, termín, co je to Přírodnina? Odborný výraz, definice slova Přírodnina. Co znamená pojem Přírodnina z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přírodnina sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Přírodnina je v kategorii Příroda

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, slovník, význam pojmu, Přírodnina, termín, popis, wiki, heslo, informace, pojem, význam slova, co znamená, definice, co to je

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Přírodnina? resp. jaká je definice termínu Přírodnina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přírodnina, odpověď na dotaz co je to Přírodnina?. Víte např. kdo to je Antikrist? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Přírodnina hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?