Co je to?
Definice výrazu, termínu Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Co je to Blistr? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Blistr

Blistr je název pevného a trvalého obalu, který se používá především pro uložení drobného zboží. Správně zvolený blistr chrání zboží před zaprášením i mechanickým poškozením. Blistr je vhodný například pro hračky, drobnou elektroniku, nářadí, léky a další druhy spotřebního zboží.
Tyto obaly se často vyrábějí z transparentního materiálu, takže zboží získá velmi atraktivní vzhled. Blistry mohou být zasouvací, natavovací, zaklapávací nebo svařené.

Význam slova, termín, co je to Blistr? Definice výrazu, termínu Blistr. Co znamená odborný pojem Blistr z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Blistr s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Blistr je v kategorii Různé

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, Blistr, přesný význam, vysvětlení, formulace, význam slova, pojem, význam, popis, informace, heslo, popis

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Blistr? resp. co znamená slovo Blistr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Blistr, odpověď na dotaz co je to Blistr?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Moralista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.