Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konzervatismus. Co znamená pojem Konzervatismus z kategorie Politika?

Co je to Konzervatismus? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Konzervatismus?

Konzervatismus patří k hlavním politickým ideologiím. Může mít více významů, k odlišnostem došlo během historického vývoje.
Základem konzervatismu je otevřený odpor k rychle probíhajícím změnám a setrvávání na tradičních postupech a normách, ať se jedná o státní uspořádání, rodinné hodnoty, vlastenectví, tradice, náboženství, formy vlastnictví, morálku a mnohé další.

Význam slova, termín, co je to Konzervatismus? Odborný výraz, definice slova Konzervatismus. Co znamená pojem Konzervatismus z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Konzervatismus s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Konzervatismus se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: synonymum, definice, slovník, přesný výraz, co to je, termín, Politika, pojem, vysvětlení, význam pojmu, Konzervatismus, Politika, informace, Konzervatismus, přesný význam, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Konzervatismus? resp. co znamená výraz Konzervatismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konzervatismus, odpověď na dotaz co je to Konzervatismus?. Víte např. kdo to je Pizda? Znáte a víte kdo je Editor? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.