Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Co je to Kinesiotaping? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda používaná při bolestech šlach, kloubů či svalů. Jedná se o terapii, při které se na kůži lepí pružné pásky, chráníc před zraněním při sportovním výkonu nebo jako podpora probíhajícího hojení.
Kinesiotaping může přispět i k nápravě ortopedických vad a nesprávného držení těla. Pásky jsou barevné, samolepící a mohou být aplikovány na nejrůznější části těla.

Význam slova, termín, co je to Kinesiotaping? Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kinesiotaping se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, formulace, synonymum, co to je, informace, Lékařství, význam pojmu, pojem, přesný význam, wiki, slovník, význam, přesný výraz, Lékařství, definice

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kinesiotaping? resp. jaká je definice slova Kinesiotaping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinesiotaping, odpověď na dotaz co je to Kinesiotaping?. Víte např. kdo to je Christopher Nolan? Znáte a víte kdo je Marie Stuartovna? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kinesiotaping hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?