Co je to?
Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Co je to Kinesiotaping? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kinesiotaping?

Kinesiotaping je metoda používaná při bolestech šlach, kloubů či svalů. Jedná se o terapii, při které se na kůži lepí pružné pásky, chráníc před zraněním při sportovním výkonu nebo jako podpora probíhajícího hojení.
Kinesiotaping může přispět i k nápravě ortopedických vad a nesprávného držení těla. Pásky jsou barevné, samolepící a mohou být aplikovány na nejrůznější části těla.

Význam slova, termín, co je to Kinesiotaping? Definice výrazu, termínu Kinesiotaping. Co znamená odborný pojem Kinesiotaping z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Kinesiotaping můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kinesiotaping je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Kinesiotaping, co to je, význam, Lékařství, synonymum, co znamená, Kinesiotaping, slovo, informace, popis, wiki, termín, přesný význam, vysvětlení, Lékařství, význam pojmu

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kinesiotaping? resp. co vlastně znamená slovo Kinesiotaping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinesiotaping, odpověď na dotaz co je to Kinesiotaping?. Víte např. kdo to je Držgrešle? Znáte a víte kdo je Marie Stuartovna? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?