Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kompetence. Co znamená pojem Kompetence z kategorie Různé?

Co to je Kompetence? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kompetence

Kompetence je pojem, který lze volně přeložit jako schopnost, předpoklad či způsobilost. Nejedná se pouze o jednu vlastnost, ale o celý soubor vlastností, dovedností, zkušeností, schopností, znalostí, ale i motivace, osobnostních rysů a postojů.
Většinou se pojem kompetence používá při hodnocení vhodnosti člověka pro určitou pracovní pozici nebo činnost a zaměřuje se na vnitřní kvality člověka.

Význam slova, termín, co je to Kompetence? Odborný termín, výraz, slovo Kompetence. Co znamená pojem Kompetence z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kompetence? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kompetence patří do sekce Různé

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, slovo, význam pojmu, slovník, Kompetence, význam slova, význam, co znamená, Různé, co to je, synonymum, Různé, přesný význam, vysvětlení, informace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kompetence? resp. co je to Kompetence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kompetence, odpověď na dotaz co je to Kompetence?. Víte např. kdo to je Nadčlověk? Znáte a víte kdo je Paladin? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.