Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kompetence. Co znamená pojem Kompetence z kategorie Různé?

Co to je Kompetence? Význam slova

Co znamená termín Kompetence? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kompetence je pojem, který lze volně přeložit jako schopnost, předpoklad či způsobilost. Nejedná se pouze o jednu vlastnost, ale o celý soubor vlastností, dovedností, zkušeností, schopností, znalostí, ale i motivace, osobnostních rysů a postojů.
Většinou se pojem kompetence používá při hodnocení vhodnosti člověka pro určitou pracovní pozici nebo činnost a zaměřuje se na vnitřní kvality člověka.

Význam slova, termín, co je to Kompetence? Odborný termín, výraz, slovo Kompetence. Co znamená pojem Kompetence z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kompetence je v sekci Různé

Klíčová slova: wiki, význam, synonymum, co to je, přesný výraz, termín, Kompetence, význam slova, formulace, Různé, význam pojmu, slovo, informace, Různé, definice, popis

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kompetence? resp. co přesně označuje termín Kompetence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kompetence, odpověď na dotaz co je to Kompetence?. Víte např. kdo to je Michal David? Znáte a víte kdo je Paladin? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kompetence hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.