Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Co to je Hvězda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hvězda

Pod slovem hvězda si můžeme vybavit hned několik pojmů. Z hlediska astronomického se jedná o kosmický objekt, v němž vzplanula termonukleární reakce. Hvězdy jsou viditelné i ze Země a představují nejvíce svítící hmoty ve vesmíru.
Další význam pojmu Hvězda najdeme v geografii. Pojmenování Hvězda je poměrně běžné, a proto se můžeme setkat s vrchem, kaplí, chatou, oborou, letohrádkem, zámkem nebo třeba vesnicí.
Výraz hvězda se též používá pro vyjádření kvality osobnosti z různých odvětví, např. kultura nebo sport.

Význam slova, termín, co je to Hvězda? Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hvězda s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hvězda je v kategorii Věda

Klíčová slova: formulace, význam, popis, význam pojmu, synonymum, popis, slovo, přesný výraz, co to je, informace, Hvězda, termín, slovník, význam slova, přesný význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hvězda? resp. co znamená slovo Hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hvězda, odpověď na dotaz co je to Hvězda?. Víte např. kdo to je Andrej Babiš? Znáte a víte kdo je Dyskalkulik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.