Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Co to je Hvězda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hvězda

Pod slovem hvězda si můžeme vybavit hned několik pojmů. Z hlediska astronomického se jedná o kosmický objekt, v němž vzplanula termonukleární reakce. Hvězdy jsou viditelné i ze Země a představují nejvíce svítící hmoty ve vesmíru.
Další význam pojmu Hvězda najdeme v geografii. Pojmenování Hvězda je poměrně běžné, a proto se můžeme setkat s vrchem, kaplí, chatou, oborou, letohrádkem, zámkem nebo třeba vesnicí.
Výraz hvězda se též používá pro vyjádření kvality osobnosti z různých odvětví, např. kultura nebo sport.

Význam slova, termín, co je to Hvězda? Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hvězda patří do sekce Věda

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, přesný výraz, termín, definice, význam, popis, informace, vysvětlení, heslo, co znamená, přesný význam, wiki, Věda, pojem, Hvězda

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Hvězda? resp. jaká je definice slova Hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hvězda, odpověď na dotaz co je to Hvězda?. Víte např. kdo to je Samosoudce? Znáte a víte kdo je Andrej Babiš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hvězda i v jiných kategoriích (než Věda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.