Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Co to je Hvězda? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hvězda

Pod slovem hvězda si můžeme vybavit hned několik pojmů. Z hlediska astronomického se jedná o kosmický objekt, v němž vzplanula termonukleární reakce. Hvězdy jsou viditelné i ze Země a představují nejvíce svítící hmoty ve vesmíru.
Další význam pojmu Hvězda najdeme v geografii. Pojmenování Hvězda je poměrně běžné, a proto se můžeme setkat s vrchem, kaplí, chatou, oborou, letohrádkem, zámkem nebo třeba vesnicí.
Výraz hvězda se též používá pro vyjádření kvality osobnosti z různých odvětví, např. kultura nebo sport.

Význam slova, termín, co je to Hvězda? Odborný termín, výraz, slovo Hvězda. Co znamená pojem Hvězda z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hvězda? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hvězda je v kategorii Věda

Klíčová slova: popis, slovník, informace, vysvětlení, co to je, Věda, wiki, význam pojmu, význam, co znamená, Hvězda, synonymum, formulace, význam slova, termín, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hvězda? resp. co vlastně znamená slovo Hvězda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hvězda, odpověď na dotaz co je to Hvězda?. Víte např. kdo to je Pavel Rychetský? Znáte a víte kdo je Andrej Babiš? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Hvězda hledat i v jiných kategoriích (než Věda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.