Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.

Význam slova, termín, co je to DDHM? Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín DDHM? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo DDHM se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: přesný význam, slovník, pojem, wiki, Účetnictví, vysvětlení, synonymum, co znamená, význam, termín, Účetnictví, co to je, definice, DDHM, slovo, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je DDHM? resp. jaký je význam slova DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Jezíd? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..