Co je to?
Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Co je to DDHM? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova DDHM?

DDHM je zkratka pro drobný dlouhodobý majetek. Toto označení však z právního hlediska neplatí od roku 2002, přesto se však může ještě vyskytnout v účetnictví firem tam, kde se jedná o starší ještě nevyřazený majetek, u nového majetku se zkratka nepoužívá.
Jako DDHM byl označován takový dlouhodobý hmotný majetek, který měl cenu nižší než 40 000 Kč a jeho doba používání přesahovala alespoň jeden rok.

Význam slova, termín, co je to DDHM? Definice odborného termínu, slova DDHM. Co znamená pojem DDHM z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova DDHM? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem DDHM je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, informace, slovník, DDHM, pojem, popis, vysvětlení, DDHM, co to je, formulace, přesný význam, definice, význam, heslo, slovo, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova DDHM? resp. co vlastně znamená slovo DDHM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DDHM, odpověď na dotaz co je to DDHM?. Víte např. kdo to je Friedrich Nietzsche? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín DDHM hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..