Co je to?
Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Co je to Whatsapp? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Whatsapp

WhatsApp je pojmenování z oblasti chytrých telefonů. Jedná se o aplikaci, která umožňuje vyměňování zpráv a multimediálních souborů mezi jednotlivými vlastníky tohoto typu telefonů. Přes WhatsApp lze zaslat audia, videa, fotografie, obrázky nebo polohu.
Název vyjadřuje účel této multiplatformy – What´s up = Co se děje? + App = zkratka pro aplikaci. Uživatel obdrží zprávu i v případě, že aplikaci právě nepoužívá. Celý název je WhatsApp Messenger.


Co je to Whatsapp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Whatsapp. Co znamená odborný pojem Whatsapp z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Whatsapp s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Whatsapp patří do kategorie Software

Klíčová slova: definice, slovo, terminologie, lexikon, termín, Whatsapp, odborný výraz, terminus technicus, heslo, význam slova, popis, význam, definice pojmu, názvosloví, přesný význam, co znamená, přesný výraz, co je to Whatsapp?


Pojem Whatsapp je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Whatsapp? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

WhatsApp Messenger je multiplatformní aplikace umožňující výměnu zpráv a multimediálních souborů mezi vlastníky smartphonů pomocí internetu. Kromě textových zpráv uživatelé WhatsApp Messenger si mohou navzájem zasílat obrázky, videosoubory, audiosoubory a polohu na mapě. Název WhatsApp je slovní hříčkou k obratu „What s up?“ (angl.) – „Jak to jde?“, „Jak se vede?“, „Jak se máš?“ a ze zkratky App (jako aplikace).

Další zdroje informací o slovu Whatsapp

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Whatsapp ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Whatsapp ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Whatsapp na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Whatsapp ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Whatsapp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Whatsapp ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Whatsapp například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Whatsapp? resp. co se přesně ukrývá za slovem Whatsapp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whatsapp, odpověď na dotaz co je to Whatsapp?. Víte např. kdo to je Josef Lada? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.