Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mikrocefalie. Co znamená pojem Mikrocefalie z kategorie Lékařství?

Co je to Mikrocefalie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mikrocefalie?

Mikrocefalie je těžká nemoc. Jedná se o vývojovou poruchu. Jejím projevem je předčasné ukončení růstu mozku i hlavy a zakrnění. Pozná se podle malého obvodu lebky, menšího mozku, duševních i tělesných poruch. Mikrocefalii způsobují genetické poruchy, dědičnost nebo infekce.
Onemocnění signalizuje i další závažné choroby. Tato vývojová abnormalita není příliš obvyklá. Navíc se psychické nebo fyzické poruchy nemusejí u postižených jedinců projevit.

Význam slova, termín, co je to Mikrocefalie? Odborný výraz, definice slova Mikrocefalie. Co znamená pojem Mikrocefalie z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Mikrocefalie? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mikrocefalie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, informace, formulace, Mikrocefalie, slovník, termín, slovo, pojem, Lékařství, význam, heslo, co znamená, přesný význam, co to je, vysvětlení

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mikrocefalie? resp. co znamená Mikrocefalie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrocefalie, odpověď na dotaz co je to Mikrocefalie?. Víte např. kdo to je Karel Roden? Znáte a víte kdo je Koordinátor? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.