Co je to?
Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Co je to Extirpace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Extirpace

Extirpace (z latiny) znamená v odborné lékařské terminologii chirurgické oddělení, odstranění nebo vyjmutí nečeho.

Význam slova, termín, co je to Extirpace? Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Extirpace s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Extirpace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, Lékařství, heslo, pojem, Extirpace, význam, přesný výraz, termín, synonymum, slovník, Lékařství, co znamená, význam pojmu, definice, význam slova, informace

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Extirpace? resp. co přesně označuje termín Extirpace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extirpace, odpověď na dotaz co je to Extirpace?. Víte např. kdo to je Martin Veselovský? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?