Co je to?
Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Co je to Extirpace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Extirpace

Extirpace (z latiny) znamená v odborné lékařské terminologii chirurgické oddělení, odstranění nebo vyjmutí nečeho.

Význam slova, termín, co je to Extirpace? Definice výrazu, termínu Extirpace. Co znamená odborný pojem Extirpace z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Extirpace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: synonymum, slovo, definice, Extirpace, přesný výraz, popis, co znamená, slovník, wiki, co to je, termín, heslo, význam, význam slova, Extirpace, význam pojmu

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Extirpace? resp. co je to Extirpace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extirpace, odpověď na dotaz co je to Extirpace?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?