Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tiché víno. Co znamená odborný pojem Tiché víno z kategorie Nápoje?

Co je to Tiché víno? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tiché víno

Jako tiché víno se označuje takové víno, které není ani šumivé, ani perlivé. Dříve se tento typ révového vína označoval jako stolní víno. Tiché víno je daňově zvýhodněné. Je u něj nulová spotřební daň. Náklady na nákup tichého vína si může podnikatel odečíst z daňového základu v případě, že je víno určené jako dar, je označené jménem (logem) firmy a cena nepřekročí 500 Kč.

Význam slova, termín, co je to Tiché víno? Výraz, termín, definice slova Tiché víno. Co znamená odborný pojem Tiché víno z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Tiché víno můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Tiché víno se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: termín, vysvětlení, co znamená, význam slova, definice, popis, slovník, Nápoje, formulace, přesný výraz, synonymum, Nápoje, slovo, Tiché víno, význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Tiché víno? resp. jaký je přesný význam slova Tiché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tiché víno, odpověď na dotaz co je to Tiché víno?. Víte např. kdo to je Anesteziolog? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tiché víno v jiné sekci než Nápoje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.