Co je to?
Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co to je Flash player? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.

Význam slova, termín, co je to Flash player? Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Flash player s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Flash player se nachází v sekci Software

Klíčová slova: co znamená, formulace, Software, definice, Software, co to je, význam slova, popis, wiki, přesný výraz, slovo, Flash player, synonymum, heslo, slovník

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Flash player? resp. jaký je přesný význam slova Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Doktorand? Znáte a víte kdo je Squater? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Flash player i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.