Co je to?
Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Co to je Flash player? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Flash player?

Flash player je název software, který je určen především na prohlížení filmů nebo animací, které se uskutečňují prostřednictvím počítačových programů. Flash player patří k nepostradatelným součástem počítače.
Jedná se o doplněk, který umožňuje hraní internetových počítačových her, prohlížení obsahu s flashovým obsahem a také prohlížení akcelerovaných videí na webových stránkách. Je také nezbytný pro plné využití všech funkcí tabletu nebo chytrého mobilního telefonu s androidem.

Význam slova, termín, co je to Flash player? Definice výrazu Flash player. Co znamená odborný pojem Flash player z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Flash player) můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Flash player patří do sekce Software

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, termín, co to je, formulace, informace, slovo, co znamená, heslo, význam pojmu, přesný význam, popis, Flash player, význam, synonymum

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Flash player? resp. jaká je definice slova Flash player? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flash player, odpověď na dotaz co je to Flash player?. Víte např. kdo to je Doktorand? Znáte a víte kdo je Squater? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.