Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kdoule. Co znamená pojem Kdoule z kategorie Jídlo?

Co je to Kdoule? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kdoule?

Kdoule je pojmenování plodu kdouloně obecné, keře nebo stromu, který je jediným představitelem rodu kdouloň. Kdouloň se pěstuje jako okrasný keř nebo podnož pro jiné ovocné stromy, méně pak pro plody – kdoule.
Kdoule jsou podobné jablkům. Jako kdoule jsou někdy mylně označovány plody okrasné dřeviny kdoulovce. Kdoule se využívají v potravinářství k výrobě marmelád, džemů nebo želé. Lze z nich připravit také výborné dezerty.


Co je to Kdoule? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kdoule. Co znamená pojem Kdoule z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kdoule patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovo, co to je, popis, význam slova, co je to Kdoule?, heslo, odborný výraz, Jídlo, informace, termín, názvosloví, Jídlo, vysvětlení, význam pojmu, význam, formulace, přesný význam, slovník


Pojem Kdoule je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kdoule?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kdouloň obecná (Cydonia oblonga dříve též Pyrus cydonia) nebo též kdouloň podlouhlá je jediný zástupce rodu kdouloň (Cydonia). Kdoule je pro plody pěstována méně než kterýkoli z ostatních ovocných stromů nebo keřů. Někdy je kdouloň používána jako podnož pro jiný druh ovoce, pro hrušně.

Více informací o pojmu Kdoule lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Kdoule na Google.cz

Vyhledat výraz Kdoule ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kdoule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kdoule ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kdoule ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kdoule ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kdoule například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kdoule? resp. co znamená výraz Kdoule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kdoule, odpověď na dotaz co je to Kdoule?. Víte např. kdo to je Archanděl? Znáte a víte kdo je Eva Pilarová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kdoule i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.