Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu LAN

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).

Význam slova, termín, co je to LAN? Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to LAN? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín LAN se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, význam slova, přesný význam, synonymum, termín, význam, slovo, informace, heslo, popis, Počítače, význam pojmu, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená LAN? resp. jaká je definice slova LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Správce daně? Znáte a víte kdo je Kustod? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.