Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu LAN?

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).

Význam slova, termín, co je to LAN? Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín LAN je v kategorii Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, heslo, slovo, Počítače, význam pojmu, co znamená, Počítače, význam, formulace, informace, wiki, termín, LAN, význam slova, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená LAN? resp. co se vlastně skrývá pod slovem LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Čůza? Znáte a víte kdo je Velvyslanec? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.