Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu LAN?

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).

Význam slova, termín, co je to LAN? Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to LAN? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem LAN je v kategorii Počítače

Klíčová slova: informace, význam slova, definice, vysvětlení, přesný význam, LAN, pojem, slovo, synonymum, Počítače, wiki, přesný výraz, termín, formulace, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to LAN? resp. jaký je význam slova LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Správce daně? Znáte a víte kdo je Kustod? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu LAN i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.