Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Co znamená termín LAN? Vysvětlení pojmu, definice hesla

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).


Co je to LAN? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín LAN se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam, názvosloví, heslo, terminus technicus, pojem, informace, synonymum, Počítače, lexikon, LAN, přesný význam, význam slova, slovník, wiki, vysvětlení, co je to LAN?, definice pojmu, Počítače


Pojem LAN je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu LAN

Zkusit najít slovo LAN na Google.cz

Hledat výraz LAN ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem LAN na Youtube

Hledat termín LAN ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LAN ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LAN ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo LAN například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená LAN? resp. co označuje slovo LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Internista? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.