Co je to?
Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co to je FUP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FUP

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.

Význam slova, termín, co je to FUP? Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova FUP můžete samozřejmě sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem FUP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, informace, popis, slovník, FUP, co to je, termín, význam slova, formulace, význam, přesný význam, FUP, slovo, vysvětlení, synonymum, Zkratky

Co znamená pojem FUP? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova FUP? resp. co se skrývá pod slovem FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Mladistvý? Znáte a víte kdo je Geront? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?