Co je to?
Výraz, termín, definice slova Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Co je to Didaktický test? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Didaktický test?

Didaktický test patří k nástrojům systematického ověřování výsledků vyučování. Zaměřuje se na zjištění úrovně zvládnutí učiva a je určen určité skupině osob. Má předem stanovená pravidla pro navržení, ověření, hodnocení a interpretaci.
Didaktický test je složen z testových úloh. Tvůrci testu bývají odborníci na daný předmět, psychologové a pedagogové. Tito odborníci se musejí umět vcítit do myšlení a činností žáků. Do testů jsou zařazeny různé typy úloh – otevřené i uzavřené.

Význam slova, termín, co je to Didaktický test? Výraz, termín, definice slova Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Didaktický test je v sekci Školství

Klíčová slova: synonymum, wiki, heslo, Školství, termín, význam slova, slovo, pojem, formulace, přesný výraz, Didaktický test, Didaktický test, přesný význam, definice, význam pojmu, Školství

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Didaktický test? resp. co přesně označuje termín Didaktický test? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Didaktický test, odpověď na dotaz co je to Didaktický test?. Víte např. kdo to je Prepper? Znáte a víte kdo je Cristiano Ronaldo? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Didaktický test hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.