Co je to?
Výraz, termín, definice slova Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Co je to Didaktický test? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Didaktický test?

Didaktický test patří k nástrojům systematického ověřování výsledků vyučování. Zaměřuje se na zjištění úrovně zvládnutí učiva a je určen určité skupině osob. Má předem stanovená pravidla pro navržení, ověření, hodnocení a interpretaci.
Didaktický test je složen z testových úloh. Tvůrci testu bývají odborníci na daný předmět, psychologové a pedagogové. Tito odborníci se musejí umět vcítit do myšlení a činností žáků. Do testů jsou zařazeny různé typy úloh – otevřené i uzavřené.

Význam slova, termín, co je to Didaktický test? Výraz, termín, definice slova Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Didaktický test? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Didaktický test se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný význam, heslo, pojem, slovo, co to je, popis, Didaktický test, slovník, popis, vysvětlení, přesný výraz, informace, definice, wiki, Školství

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Didaktický test? resp. co to je Didaktický test? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Didaktický test, odpověď na dotaz co je to Didaktický test?. Víte např. kdo to je Squater? Znáte a víte kdo je Vozataj? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.