Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ascorutin?

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.

Význam slova, termín, co je to Ascorutin? Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ascorutin patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: Ascorutin, definice, formulace, Lékařství, vysvětlení, synonymum, slovo, význam, wiki, informace, co znamená, Ascorutin, přesný význam, pojem, význam pojmu, slovník

Co znamená pojem Ascorutin? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Ascorutin? resp. jaká je definice slova Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Tereza Pergnerová? Znáte a víte kdo je Mánička? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.