Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ascorutin

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.

Význam slova, termín, co je to Ascorutin? Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ascorutin doporučujeme sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ascorutin se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, pojem, co znamená, Ascorutin, slovník, termín, Lékařství, formulace, synonymum, přesný výraz, význam, co to je, Lékařství, informace, definice

Co znamená pojem Ascorutin? Výraz, definice slova z Wikipedie

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ascorutin? resp. jaká je definice termínu Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Mládek? Znáte a víte kdo je Mánička? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Ascorutin hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.