Co je to?
Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Co to je Amarok? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Amarok

Amarok je slovo s mnoha významy. Může jít o software - audiopřehrávač, hudební album, hudební skupinu, automobil – pickup firmy Volkswagen nebo pojmenování velkého vlka v jazyce Inuitů. Ti žijí na severu Kanady a také v Grónsku a amarok je součástí jejich národní historie.
Eskymácké národy tohoto velkého vlka uctívají a prohlašují ho králem divočiny. U amaroka jsou oceňovány především mohutnost, vytrvalost a převaha nad okolím.

Význam slova, termín, co je to Amarok? Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Amarok s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Amarok se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, wiki, přesný význam, význam, co znamená, pojem, význam pojmu, popis, synonymum, heslo, Různé, co to je, slovník, slovo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Amarok? resp. jaký je přesný význam slova Amarok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarok, odpověď na dotaz co je to Amarok?. Víte např. kdo to je Sedlák? Znáte a víte kdo je Absolvent? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Amarok hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.