Co je to?
Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Co to je Amarok? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Amarok

Amarok je slovo s mnoha významy. Může jít o software - audiopřehrávač, hudební album, hudební skupinu, automobil – pickup firmy Volkswagen nebo pojmenování velkého vlka v jazyce Inuitů. Ti žijí na severu Kanady a také v Grónsku a amarok je součástí jejich národní historie.
Eskymácké národy tohoto velkého vlka uctívají a prohlašují ho králem divočiny. U amaroka jsou oceňovány především mohutnost, vytrvalost a převaha nad okolím.

Význam slova, termín, co je to Amarok? Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Amarok doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Amarok se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: Amarok, Různé, význam pojmu, formulace, co znamená, slovo, Amarok, přesný výraz, přesný význam, heslo, popis, význam, význam slova, slovník, Různé, pojem

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Amarok? resp. co znamená Amarok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarok, odpověď na dotaz co je to Amarok?. Víte např. kdo to je Zeus? Znáte a víte kdo je Jehovista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Amarok hledat i v jiných kategoriích (než Různé) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.