Co je to?
Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Co to je Amarok? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Amarok

Amarok je slovo s mnoha významy. Může jít o software - audiopřehrávač, hudební album, hudební skupinu, automobil – pickup firmy Volkswagen nebo pojmenování velkého vlka v jazyce Inuitů. Ti žijí na severu Kanady a také v Grónsku a amarok je součástí jejich národní historie.
Eskymácké národy tohoto velkého vlka uctívají a prohlašují ho králem divočiny. U amaroka jsou oceňovány především mohutnost, vytrvalost a převaha nad okolím.

Význam slova, termín, co je to Amarok? Definice výrazu Amarok. Co znamená odborný pojem Amarok z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Amarok? s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Amarok je v sekci Různé

Klíčová slova: Amarok, slovník, Amarok, slovo, Různé, význam, pojem, význam slova, heslo, termín, co znamená, vysvětlení, přesný význam, definice, Různé, význam pojmu

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Amarok? resp. co přesně označuje termín Amarok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarok, odpověď na dotaz co je to Amarok?. Víte např. kdo to je Světlana Nálepková? Znáte a víte kdo je Jehovista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.