Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo AWD. Co znamená pojem AWD z kategorie Technika?

Co to je AWD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu AWD?

AWD je zkratka pro All – Wheel Drive, čili pohon všech kol. Jedná se o termín z oblasti automobilizmu. Pouze vozidla s označením AWD zaručují stálý pohon všech kol.
Stálý pohon znamená, že nelze odpojit ani jednu z náprav a výkon motoru působí na všechna kola neustále. Zkratka pochází z angličtiny a hláskuje se.

Význam slova, termín, co je to AWD? Odborný termín, výraz, slovo AWD. Co znamená pojem AWD z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem AWD s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín AWD patří do kategorie Technika

Klíčová slova: Technika, informace, význam slova, AWD, přesný výraz, slovník, význam, Technika, wiki, co znamená, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, definice, termín, formulace

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova AWD? resp. co vlastně znamená slovo AWD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AWD, odpověď na dotaz co je to AWD?. Víte např. kdo to je Signalista? Znáte a víte kdo je Pastevec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.