Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo AWD. Co znamená pojem AWD z kategorie Technika?

Co to je AWD? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova AWD?

AWD je zkratka pro All – Wheel Drive, čili pohon všech kol. Jedná se o termín z oblasti automobilizmu. Pouze vozidla s označením AWD zaručují stálý pohon všech kol.
Stálý pohon znamená, že nelze odpojit ani jednu z náprav a výkon motoru působí na všechna kola neustále. Zkratka pochází z angličtiny a hláskuje se.

Význam slova, termín, co je to AWD? Odborný termín, výraz, slovo AWD. Co znamená pojem AWD z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to AWD? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz AWD je v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, popis, termín, definice, synonymum, slovo, pojem, co znamená, informace, význam slova, přesný význam, AWD, popis, formulace, heslo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo AWD? resp. jaká je definice termínu AWD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AWD, odpověď na dotaz co je to AWD?. Víte např. kdo to je Šmejdíř? Znáte a víte kdo je Endomorf? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.